pár

pár Zdroj: iStock

Jak se k vám hodí jednotlivá znamení horoskopu? Velký přehled pro každého

Kdo se k sobě hodí podle horoskopu? Astroložka Martina Boháčová vypracovala pro každé znamení přehled. Jaký partner se k vám podle data vašeho narození hodí, a s kým vás naopak čeká komplikovaný vztah?

V jakém jste znamení?BeranBýkBlíženecRakLevPannaVáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby

Beran

Znamení Berana miluje stejně ohnivé partnery, tedy Střelce, Lvy, ale i aktivní partnery, jako jsou Vodnáři. Jaké znamení se hodí dále k Beranovi a s kým mu to ve vztahu moc klapat nebude? A s kým by nejraději hned skočil do postele?

Video placeholde

Jak se hodí Beran k jednotlivým znamením horoskopu, zjistíte v tomto článku:

Býk

Přestože Býci preferují stabilitu, mají rádi taky dobrodružství. Proto jsou pro ně vhodní například Střelci, Berani, Vodnáři a Raci. Jaké znamení se ještě hodí k Býkovi a s kým bude podle partnerského horoskopu prožívat velmi náročný vztah?

Jak se hodí Býk k jednotlivým znamením horoskopu, zjistíte v tomto článku:

Blíženci

Blížencům v lásce a sexu vyhovují Lvi, Berani, ale i Panny, protože jim také vládne Merkur. Většina Blíženců může úspěšně randit i s Vodnáři a dalšími vzdušnými znameními. Jaká znamení se ještě hodí k Blížencům?

Jak se hodí Blíženci k jednotlivým znamením horoskopu, zjistíte v tomto článku:

Rak

Rak touží po romantickém a dlouhodobém vztahu, který nebude založen jen na erotice, ale i na souznění duší. Hodí se k nim Vodnáři, Berani, Střelci a jakékoli pohyblivé znamení, takže si mohou rozumět i s Blíženci. Jaká znamení se ještě hodí k Rakovi?

Jak se hodí Rak k jednotlivým znamením horoskopu, zjistíte v tomto článku:

Lev

Když se Lvi milují, v posteli se rádi předvádějí a nikdy se s nimi v sexu nebudete nudit. Hodí se k nim Berani, kteří jsou úspěšní, Střelci a Vodnáři, kteří Lvy rozveselí. Jaká další znamení se hodí ke Lvovi?

Jak se hodí Lev k jednotlivým znamením horoskopu, zjistíte v tomto článku:

Panna

V sexu i ve vztahu potřebují partnera, který je rozproudí, proto se k nim hodí například Blíženci, Střelci, Vodnáři nebo Berani. Jaká další znamení se ještě hodí k Panně a s kým by bylo každodenní soužití velmi náročné?

Jak se hodí Panna k jednotlivým znamením horoskopu, zjistíte v tomto článku:

Váhy

Váhy mají rády polohy, ve kterých mohou střídat dominanci i submisivitu. Hodí se k nim diplomatická znamení, například Panny (ale nesmí je kritizovat), Kozorozi (ale nesmí je omezovat), Raci (ale nesmí jim ubírat finance). Jaká další znamení se k Vahám hodí?

Jak se hodí Váhy k jednotlivým znamením horoskopu, zjistíte v tomto článku:

Štír

Pokud jde o sex, Štíři mají rádi, když v něm je spousta tajemství. Jejich partner by měl stále přicházet s něčím novým, samozřejmostí by měly být erotické pomůcky. Velmi dobré spojení je Štír a Štír, s kým bude naopak vztah komplikovaný?

Jak se hodí Štír k jednotlivým znamením horoskopu, zjistíte v tomto článku:

Střelec

Partner je pro Střelce úkol, který je potřeba zdolat. Podle horoskopu je to veselé znamení, které potřebuje také někoho vtipného. Hodí se k nim Berani, Býci, Lvi, ale jen takoví, kteří se nedokážou urazit. Jaká další znamení se ke Střelcům hodí a s kým se rozhodně nikdy nebudou nudit?

Jak se hodí Střelec k jednotlivým znamením horoskopu, zjistíte v tomto článku:

Kozoroh

Pro Kozorohy jsou vhodná znamení, která se nedají zlomit. Jsou to například Berani či Střelci, mohou si rozumět i s Býky nebo Blíženci, protože stejně jako Blíženci jsou i Kozorozi velmi inteligentní. Kdo ještě se k nim podle horoskopu lásky hodí a s kým to bude velmi těžké spojení?

Jak se hodí Kozoroh k jednotlivým znamením horoskopu, zjistíte v tomto článku:

Vodnář

Vodnáři jsou celoživotní děti a hodí se k nim znamení zvěrokruhu stejně volná, jako jsou oni – Berani, Střelci a Blíženci. V žádném případě to ale nebude klapat se znamením, které je šetřivé, nepružné a striktní.

Jak se hodí Vodnář k jednotlivým znamením horoskopu, zjistíte v tomto článku:

Ryby

Ryby mají sklon k závislostem, proto by si měly vybírat partnery, kteří jsou pevní a stabilní a dokážou je udržet na uzdě. Hodí se k nim Býci, Berani, Váhy i Raci. Potřebují partnery, kteří jsou emočně vyspělí a budou o ně pečovat.

Jak se hodí Ryby k jednotlivým znamením horoskopu, zjistíte v tomto článku: