Hlavně bez Santy: Vkusná vánoční přání, kterými potěšíte své blízké | Ženy.cz
 


Hlavně bez Santy: Vkusná vánoční přání, kterými potěšíte své blízké

20. listopadu 2020 • 06:00
• Foto: iStock.com

Letošní Vánoce budou jiné než ty, na které jsme zvyklí. I když Ježíšek bezesporu přijde, s některými blízkými se nejspíš kvůli opatření neshledáme. O to víc je potěší, když od vás ve schránce najdou papírové vánoční přání. Kde koupíte ta nejkrásnější?

Tradice posílání vánočních přání rozhodně není žádnou samozřejmostí. Dřívější zvyk v posledních dvaceti letech vytlačila pružnější on-line komunikace. Na posílání smsek a messenger zpráv samozřejmě není nic špatného, ale přiznejme si, že určité kouzlo tomu chybí. Najít ve schránce opravdové papírové přání je totiž stejně příjemné, jako když v rádiu zahrají vaši oblíbenou písničku. Je to nečekaná radost, malý dárek, který ale prozrazuje, že někdo pro vás vynaložil trochu větší úsilí. Navíc si ho můžete doma vystavit.

Vánoční přání můžete samozřejmě běžně koupit v oddělení papírnictví, nicméně obzvlášť v době, kdy je zbytné chodit do obchodů, stojí za zvážení ho objednat. Budete možná překvapeni, jak krásná se dají sehnat, obzvlášť pokud máte slabost pro tradiční české Vánoce bez Santy Clause a pokud vám záleží na tom, aby i vánoční přání bylo vkusné. V takovém případě není nic lepšího než vsadit na autorskou tvorbu šikovných ilustrátorů a písmařů, kteří v nedávné době rozjeli své malé české značky. Tahle přání totiž budou skutečně hřejivá: Nechybí na nich motivy Vánoc tak, jak je známe ze svých domovů, ale ani nadhled a vtip (co takhle poslat přání s receptem na vaječňák?). 

Tipy na krásná vánoční přání najdete ve fotogalerii. 

Fotogalerie

17 fotografií

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy