4 znamení zvěrokruhu, která milují tradice a jsou staromódní? Patříte k nim?

Už vám někdo řekl, že jste tak trochu staromódní nebo staromilští? Pak na tom asi něco bude a patříte k těm, kteří milují tradice. Může jít o dodržování pravidelných zvláštních událostí v rodině nebo rutinní událost, na kterou se každý rok těšíte, nebo máte dokonce něco, co rádi děláte každý den a nikdy na to nezapomenete. Proč a kdo ze zvěrokruhu je spíše „tradiční člověk“?

Všechna znamení zvěrokruhu jsou rozdělená do tří kategorií po čtyřech, podle toho, jak moc ctí tradice a rutinu. Jedna skupina (Beran, Rak, Váhy, Kozoroh) ráda zakládá zábavné nové rodinné tradice. Druhá skupina (Blíženci, Panna, Střelec, Ryby) je flexibilní a ví, že všechno nakonec skončí, takže moc tradice neudržuje. Třetí skupina patří mezi tzv. stabilizátory zvěrokruhu. Jsou to ti, kteří milují tradice. Sem patří Býk, Lev, Štír a Vodnář. Pozor, ctít tradice neznamená být nudný nebo konzervativní. Tradice není jen rutina, i když se tak může jevit. Tradice je o skutečném významu věcí, které děláte v určitém okamžiku.

Býk (20. dubna–20. května)

Býk je znamení, které miluje útulný domov a dělá všechno pro to, aby takový skutečně vytvořil. S tím souvisí jakákoliv domácí či rodinná tradice, kterou důsledně dodržuje. Vánoce, Velikonoce, Valentýn, Mezinárodní den žen, Mezinárodní den koček – prostě cokoliv se dá oslavovat a co má pro Býka nějaký význam. Býci milují všechny tyto tradiční svátky a často je pojímají jako velkou show. Máte-li podobné myšlení, pak vám určitě nebude vadit, když s někým takovým budete žít.

Článek pokračuje na následujících kapitolách. >>>