30 skvělých dárků pro každého nadšeného sportovce i začátečníka!

Určitě kolem sebe máte někoho, kdo rád běhá, jezdí na kole, chodí pravidelně do fitka, hraje badminton nebo si třeba užívá horskou turistiku. Pořiďte svým blízkým pod stromeček praktický sportovní dárek, který rozhodně využije!

Sportovní dárky mají tu výhodu, že to mohou být drobnosti pro kamarádku nebo bratrance, ale také velké dárky pro manžela nebo třeba sestru. Pokud se nechcete rozhodovat podle konkrétního sportu, vsaďte na univerzální věci, jako jsou lahvičky na pití, sportovní tašky nebo třeba kosmetika v podobě sprchového gelu a antiperspirantu, kterou může mít sportovec stále při ruce.

A pokud víte, že vaše kamarádka propadla józe, uděláte jí rozhodně radost novými legínami, jógamatkou, sportovní čelenkou nebo třeba barevným a měkoučkým ručníkem. Bráchu, co rád běhá, zase rozhodně potěší praktický držák na mobil, který si upevní na ruku, čelovka nebo třeba startovné na běžecké závody.

A nesmíme zapomenout ani na zimní sporty, které jsou, co týče dárků, hodně vděčné. Můžete pořídit nové termo prádlo, hůlky, helmu, lyžařské brýle, rukavice, praktický obal na mobil, který ho chrání a zároveň hřeje, ale také předplatit permanentku nebo rovnou najít nějaký pobyt na horách.

Inspiraci na sportovní dárky najdete v galerii: