Zvonové rukávy zastínily volánky! Podlehněte jim už na konci roku

Možná máte ještě v živé paměti, jak jste četly, že zvonáčům odzvonilo. Jenže výrazné trendy se, jak je známo, stále vrací. Zvony, tolik typické pro 70. léta, se letos vrátily, a to nejenom na kalhoty, ale také na šaty i svršky. Bez svetru s rozšířenými rukávy se na začátku nového roku zkrátka neobejdete!

Zatímco letním topům, halenkám a šatům vládly volánky, na zimu přebírají pomyslné módní žezlo stejně nápadné a možná ještě více efektní zvony. Troufáme si říct, že s koncem zimy jejich popularita neskončí (za letošní rok patří mezi top 4 vyhledávané věci na Pinterestu) a na módním poli vystřídají tolik oblíbená odhalená ramena, která po třech letech bohužel vyšla z módy. Ať už vsadíte na decentní rozšíření nebo zvon velikosti XXL, dokážete svému okolí, že přesně víte, co je momentálně v kurzu.

Se zvonovými rukávy je všechno lepší. Už pouhé zvednutí ruky získá úplně nový rozměr a stane se efektním zážitkem. A co teprve tancování? Na večírek jsou šaty nebo halenka s rozšířenými rukávy naprostou trefou do černého!

Pokud vsadíte na tričko, halenku nebo hřejivý svetr se zvonovými rukávy, pamatujte na to, že zbytek outfitu by měl být střídmý. Možná se to na první pohled nezdá, ale široké rukávy opravdu strhnou veškerou pozornost a stanou se dominantou celého modelu. Ideálními parťáky jsou skinny kalhoty nebo pouzdrová sukně. Šetřete také na doplňcích! Kabelka nebo boty mohou vyčnívat, ale vyberte si jen jedno. Když zdobná kabelka, tak střídmé obutí a naopak.

Nenechte se ovšem zmást při výběru šperků. K výrazným zvonovým rukávům se dokonale hodí výrazné náušnice, které pro příští rok přebírají prvenství od chokerů.

Pokud jsme vás stále nepřesvědčily o tom, že zvony by se měly stát součástí vašeho šatníku, možná vás k jejich koupi popostrčí fakt, že působí opravdu žensky a vášnivě. Nebo třeba, že opticky zeštíhlují siluetu, nejvíce pas! A v neposlední řadě myslete na to, že je nosí všechny největší módní ikony současnosti.

Tipy na kousky se zvonovými rukávy najdete v galerii: