Zaměřeno na řasy: svůdný pohled za každé situace

S dokonalými řasami se narodí jen málokterá žena. Dnes to již naštěstí není problém. Díky šikovným řasenkám si hvězdné řasy může pořídit každá z nás. Víte jak?

Také přemýšlíte nad tím, kde najít řasenku, která vám vykouzlí neodolatelný pohled a řasy dokonale natočí a prodlouží? A co když vám řekneme, že taková řasenka existuje a navíc ji lze odlíčit bez velkého úsilí pomocí teplé vody?

Bez kompromisů

Oči jsou bránou do duše a také fungují jako účinná zbraň, když chcete okouzlit vašeho vyvoleného muže. Věřte, že čím větší a hustší vaše řasy budou, tím více pozornosti vaše oči získají. A řasenka The ONE No Compromise od Oriflame vám přesně takový look vykouzlí. Je to řasenka, která si najde místo v každé kosmetické taštičce. Řasy totiž dokonale oddělí, natočí, prodlouží a dodá jim velkolepý objem.

Zaměřeno na černou

Řasenka No Compromise má voděodolné složení, takže se zbytečně nerozmazává, neobtiskává ani se neroztéká. Není tedy nutné ji během dne jakkoli upravovat. Díky inovativnímu složení s technologií Lash Wrap obalí každou řasu zvlášť a vytvoří dramatický objem i délku. Uhlově černá barva řasy krásně zvýrazní a vaše oči tak budou přitahovat žádoucí pozornost. Na očích vydrží až 24 hodin, a to i v extrémních podmínkách – například při sportu nebo ve vodě. Vaše řasy tak budou vypadat přepychově za každé situace! A to nejlepší? Řasenku snadno odlíčíte pomocí teplé vody!