Věčná láska k džínovým šatům. Už máte ty své?

22. června 2017 • 06:00
Fotografie • Foto: internal

S příchodem léta a vysokých teplot poněkud klesá chuť neustále řešit, co na sebe. Proto je dobré mít v šatníku několik spolehlivých kousků, které tuto otázku co nejrychleji vyřeší. Jedním z nich jsou bezesporu džínové šaty. Podívejte se, kde teď seženete ty nej. 

Džínové šaty jsou od roku 2000 stálicí jarních a letních šatníků, s každým dalším rokem se pouze přidávají nové nápady a střihy.

A tak zatímco dřív jsme si pod džínovými šaty představili hlavně prodlouženou denimovou košili, dnes je výběr mnohem pestřejší. Nosí se prostřihy na ramenou, hluboké výstřihy ve stylu "french chic" a hippie zvonové rukávy, patrný je také návrat k 90. létům, kdy se pod splývavé šaty nosilo bílé tričko. Košilové střihy jsou stále trendem, jen je zdobí různé květinové výšivky nebo mašle v pase. A ve střizích se vrací i estetika přelomu milénia, kdy letěly sexy korzetové topy3509506:gallery:true:true

Jinými slovy, šaty z denimu jsou základ a každá z nás si přitom může vybrat, jaký styl a střih jí sedí víc. Nosí se totiž všechno, o čemž svědčí i aktuální kolekce v obchodech. Podívejte se, které kousky jsme pro vás vybrali.

Fotogalerie

15 fotografií

Jaké další šaty by neměly chybět ve vašem šatníku? Podívejte se na video. 
6 typů šatů, které musíte mít ve svém šatníku VIDEO Adam Balažovič

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy