Třásně jsou nové flitry! Trend příštího roku si zamilujte už teď

Třásně budou jedním z nejvýraznějších trendů příštího roku. Budou zdobit sukně, šaty, kabáty i hravá trička s prázdninovými potisky. Budou široké, stříhané i ve formě jemných nitek. Není ale nutné čekat na příští rok, v třásních můžete zazářit už na večírku příští týden.

Vlastně to začalo již letos –třásně se vrátily nejprve v podobě nápadných náušnic a hravých přívěsků na kabelky. Na pařížském fashion weeku již bylo znát, že jen u doplňků nezůstane. Třásně jsou zpět ve velkém stylu! Byly hlavním trendem na přehlídkách Monse a Nina Ricci, ale objevily se i u módních domů Céline, Balmain či Loewe. Ovládly sukně, šaty, ramena a klopy kabátů i délky trenčkotů.

Ale nemusíme čekat na příští rok, třásně si totiž stihly podmanit i letošní večírkovou sezonu. Pokud už máte doma dost třpytivých či sametových kousků (ty samozřejmě také letí) a chcete zkusit něco nového, jděte do třásní. Jsou hravé, příjemně splývavé, dekadentní ve stylu legendárního Studia 54, nemluvě o tom, co dokážou při tanci. A nebojte, nebudete za exota, třásně totiž vypadají superelegantně a cool!

Kde již dnes pořídíte třásňové kousky? Podívejte se na naše tipy do fotogalerie.