Kde je bar?

Kde je bar? Zdroj: archiv fotek: Eva Mchitarjan

Svatební průvodce podle Ejvi
Můj svatební den
Na dort se těšili všichni
Krásná nevěsta
Kouzelná svatební atmosféra
10
Fotogalerie

Svatební šaty, dort, prstýnky... Se vším vám pomůže kniha blogerky Ejvi Freedom

Dostaly jste vy nebo vaše kamarádky pod stromeček nádherný dárek v podobě zásnubního prstenu? Gratulujeme! A jestli ne, tak za chvíli tu máme svátek zamilovaných a šance jsou vysoké. Abyste na svůj den byly perfektně připravené, nepodceňte přípravy. S novou knihou Svatební přípravy podle Ejvi, kterou napsala velmi úspěšná blogerka Ejvi Freedom, vlastním jménem Eva Mchitarjan, to klapne na jedničku. 

Každá z nás má o svém svatebním dnu vlastní představy. Ale na čem se shodneme všechny, je, aby vše klaplo a na nic se nezapomnělo. Svatba 100% bez chybičky se zaručit nedá, ale když si vše zorganizujete a připravíte, budete si čas, kdy jste snoubenkou užívat.

Vydat knížku je podle mě tajným snem mnoha z nás. Námět svatba vzešel ze strany Albatrosu a mně zajiskřily oči.

Svatební průvodce podle Ejvi
Svatební průvodce podle Ejvi | Zdroj: archiv fotek: Eva Mchitarjan

Stejně jako velmi známá blogerka Ejvi Freedom, která si svůj svatební den prožila předloni v září. A co jiného vám při přípravách na svatbu může pomoci nejvíce? Zkušenosti jiných. Ty jsou k nezaplacení. A ty od Ejvi vám pomohou připravit moderní svatbu s přehledem."Do knihy jsem rovnou zakomponovala mnoho svých osobních zkušeností a příběhů, které mě provázely po dobu příprav naší svatby, ať už těch radostných, tak i těch méně pozitivních, aby čtenářky věděly, že i já jsem se například musela poprat s nějakými krizovými situacemi a že všechno má řešení."

Koláž 2
Koláž 2 | Zdroj: archiv fotek: Eva Mchitarjan

Takže, milé budoucí nevěsty, kniha Svatební přípravy podle Ejvi vyjde 16.1. 2017. Kniha má v sobě zároveň kreativního plánovače, aby si nevěsta mohla dělat ke všemu poznámku a mít tedy každý svůj krok pod dohledem. My, co jsme viděli trochu zákulisí, no… máte se na co těšit. Parádní. A kdo se nemůže dočkat, může si čas čekání zkrátit svatební inspirací. Nebo si přijďte poslechnout Ejvi talkshow už tuto sobotu na Svatební dny v hotelu Clarion, a to v 11:00 a ve 13:45, která se bude týkat hlavně plánování svatby.

Miluji organizování akcí a jsem estét, takže sepsat moderního průvodce pro nevěsty byla pro mě radost. Chtěla jsem oslovit co nejvíce z nich, aby si tam každá našla vše, co jí pomůže. Když jsem se vdávala já, na trhu mi taková publikace chyběla, vše co bylo k dostání, bylo pro mě velmi staromódní.

Koláž 1
Koláž 1 | Zdroj: archiv fotek: Eva Mchitarjan