Svatební šaty, dort, prstýnky... Se vším vám pomůže kniha blogerky Ejvi Freedom

Dostaly jste vy nebo vaše kamarádky pod stromeček nádherný dárek v podobě zásnubního prstenu? Gratulujeme! A jestli ne, tak za chvíli tu máme svátek zamilovaných a šance jsou vysoké. Abyste na svůj den byly perfektně připravené, nepodceňte přípravy. S novou knihou Svatební přípravy podle Ejvi, kterou napsala velmi úspěšná blogerka Ejvi Freedom, vlastním jménem Eva Mchitarjan, to klapne na jedničku. 

Každá z nás má o svém svatebním dnu vlastní představy. Ale na čem se shodneme všechny, je, aby vše klaplo a na nic se nezapomnělo. Svatba 100% bez chybičky se zaručit nedá, ale když si vše zorganizujete a připravíte, budete si čas, kdy jste snoubenkou užívat.

Vydat knížku je podle mě tajným snem mnoha z nás. Námět svatba vzešel ze strany Albatrosu a mně zajiskřily oči.

Svatební průvodce podle Ejvi

Stejně jako velmi známá blogerka Ejvi Freedom, která si svůj svatební den prožila předloni v září. A co jiného vám při přípravách na svatbu může pomoci nejvíce? Zkušenosti jiných. Ty jsou k nezaplacení. A ty od Ejvi vám pomohou připravit moderní svatbu s přehledem."Do knihy jsem rovnou zakomponovala mnoho svých osobních zkušeností a příběhů, které mě provázely po dobu příprav naší svatby, ať už těch radostných, tak i těch méně pozitivních, aby čtenářky věděly, že i já jsem se například musela poprat s nějakými krizovými situacemi a že všechno má řešení."

Takže, milé budoucí nevěsty, kniha Svatební přípravy podle Ejvi vyjde 16.1. 2017. Kniha má v sobě zároveň kreativního plánovače, aby si nevěsta mohla dělat ke všemu poznámku a mít tedy každý svůj krok pod dohledem. My, co jsme viděli trochu zákulisí, no… máte se na co těšit. Parádní. A kdo se nemůže dočkat, může si čas čekání zkrátit svatební inspirací. Nebo si přijďte poslechnout Ejvi talkshow už tuto sobotu na Svatební dny v hotelu Clarion, a to v 11:00 a ve 13:45, která se bude týkat hlavně plánování svatby.

Miluji organizování akcí a jsem estét, takže sepsat moderního průvodce pro nevěsty byla pro mě radost. Chtěla jsem oslovit co nejvíce z nich, aby si tam každá našla vše, co jí pomůže. Když jsem se vdávala já, na trhu mi taková publikace chyběla, vše co bylo k dostání, bylo pro mě velmi staromódní.