Stylová v legínách: Oblékněte nohy do barev, vzorů a obrázků! | Ženy.cz
 


Stylová v legínách: Oblékněte nohy do barev, vzorů a obrázků!

5. května 2017 • 10:00
Nechte se inspirovat • Foto: Youngprimitive

Málokterý kousek oblečení vzbuzuje tak silné emoce jako legíny. Pokud je milujete, zkuste si je užívat v barvách, se vzorem nebo obrázky. Zahalit se můžete třeba do beskydské krajiny, pop-artu nebo komiksu!

Nebojte se experimentovat s barvami. Kromě černé je možné sehnat i legíny s originálním potiskem. Inspiraci a shopping tipy naleznete v galerii.

Fotogalerie

20 fotografií

Pokud si nejste jistá, že jsou legíny to pravé pro vás, máme pro vás několik užitečných rad, jak je nosit bez přešlapů:

1. Legíny vypadají stylově v kombinaci s koženou nebo džínovou bundou. Pokud máte ukázkové nohy, můžete si vzít kratší tričko.

2. Zvolte správné boty. Při sportu legíny klidně kombinujte s oblíbenými teniskami. Do kanceláře raději vyrazte v balerínách nebo kotníčkové obuvi.3411115:gallery:true:true

3. Pokud nemáte ukázkové nohy, vrstvěte. Oblékněte si k legínám delší tričko (ideálně pod zadek nebo do půlky stehen) a kratší sako či bundu. Špatnou volbou nejsou ani šaty, tunika nebo maxi košile.

4. Jestliže máte kratší nohy, noste legíny až ke kotníkům. Tříčtvrteční délka nohy opticky zkracuje.3411117:gallery:true:true

5. Buďte soudné! Legíny nemilosrdně odhalí každou chybičku. Pokud máte nějaké to kilo navíc a máte je ráda, raději je noste doma.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy