S láskou od Rihanny! Objevte novou kolekci glamour šperků pro Chopard

21. dubna 2017

Rihanna už několikrát dokázala, že umí módu nejen nosit, ale také navrhnout. Na pařížském týdnu módy bodovala se street wearovou kolekcí Fenty x Puma, poté kolekcí slunečních brýlí pro Dior a nakonec spoluprací s obuvnickým mágem Manolo Blahnikem. Nyní je tu další bomba. Rihanna představila první kolekci šperků navrženou exklusivně pro švýcarskou značku Chopard.

Na nové kolekci šperků spolupracovala s kreativní ředitelkou značky, Caroline Scheufele. Společně navrhly řadu klenotů vhodných i do města s názvem Rihanna Loves Chopard.

První část kolekce je čistě minimalistická. Najdete v ní střídmé prsteny, náušnice, náramky a náhrdelníky. Vše ze 14karátového zlata s keramickými detaily v barvě džungle.

Vyšší řada je preciznější a nechybí v ní hodinky z bílého zlata či velké květinové náušnice osázené diamanty a barevnými drahokamy. Rihanna se jimi blýskla už v únoru na předávání hudebních cen Grammy.

My jsme se zamilovaly. A co vy?

Kolekce bude oficiálně uvedena od 17. května v rámci konání 70. ročníku mezinárodního filmového festivalu ve francouzském letovisku Cannes.

Fotogalerie

7 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek
Další příběhy