S láskou od Rihanny! Objevte novou kolekci glamour šperků pro Chopard

21. dubna 2017 • 04:00
Rihanna navrhla novou kolekci glamour šperků pro švýcarskou značku Chopard • Foto: Chopard

Rihanna už několikrát dokázala, že umí módu nejen nosit, ale také navrhnout. Na pařížském týdnu módy bodovala se street wearovou kolekcí Fenty x Puma, poté kolekcí slunečních brýlí pro Dior a nakonec spoluprací s obuvnickým mágem Manolo Blahnikem. Nyní je tu další bomba. Rihanna představila první kolekci šperků navrženou exklusivně pro švýcarskou značku Chopard.

Na nové kolekci šperků spolupracovala s kreativní ředitelkou značky, Caroline Scheufele. Společně navrhly řadu klenotů vhodných i do města s názvem Rihanna Loves Chopard.

První část kolekce je čistě minimalistická. Najdete v ní střídmé prsteny, náušnice, náramky a náhrdelníky. Vše ze 14karátového zlata s keramickými detaily v barvě džungle.

Vyšší řada je preciznější a nechybí v ní hodinky z bílého zlata či velké květinové náušnice osázené diamanty a barevnými drahokamy. Rihanna se jimi blýskla už v únoru na předávání hudebních cen Grammy.

My jsme se zamilovaly. A co vy?

Kolekce bude oficiálně uvedena od 17. května v rámci konání 70. ročníku mezinárodního filmového festivalu ve francouzském letovisku Cannes.

Fotogalerie

6 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy