Rychlotrend z Instagramu: Místo očních linek nalepené hvězdičky!

Instagram aktuálně ovládl další bláznivý beauty hit. Znovu jde o rychlotrend, který vyzkouší blogerky po celém světě, chvilku na nás bude vyskakovat v directu a pak tiše zmizí. Stejně jako to bylo například s obočím ve tvaru rybího ocasu nebo opálovou barvou vlasů. Tak, co je to tentokrát?

Klasické oční linky jsou pasé, tedy alespoň podle aktuálních fotek na Instagramu. Milovnice kosmetických trendů, blogerky a influencerky se teď chlubí zbrusu novým líčením, ve kterém tekuté linky nahradily drobné blýskavé hvězdičky. Ano, slyšíte dobře. Hvězdičky nalepené do tvaru populární kočičí linky!

Jak už bývá zvykem, tento instagramový trend není úplně vhodný na běžné denní nošení. Ale na silvestrovský večírek by zapadnout mohl. Jenže životnost podobných trendů nebývá příliš dlouhá, takže s největší pravděpodobností se oslav konce roku ani nedožije.

A kdybyste přece jen zatoužily po okořenění svého make-upu, poradíme vám, jak na to. Lepidlem na umělé řasy si namalujte pomyslnou linku a na tu pomocí pinzety pokládejte malé hvězdičky. Můžete také namalovat klasickou kočičí linku a teprve na ni nanést lepidlo a následně hvězdičky.