Rozzařte se jako hvězda

Letos v zimě se dobře podívejte na oblohu, neboť Pandora odhalila novou kolekci šperků, které oplývají divy z noční oblohy. Šperky si též vychutnávají drahocenný moment s tradičními odstíny drahokamů na sofistikované směsi kovů.

Nic vás nezastaví v této sezoně plné skvělých a barevných stylů pyšnících se ručním dokončením z materiálů z etických zdrojů. Tento milostný románek s noční oblohou se plně rozehrává v nové zimní kolekci, která je hvězdně obsazenou poctou nočnímu nebi. Dámy, ať už jde o smysluplné symboly nebo prostě vaše oblíbené barvy, doplňte letos v zimě svůj styl o pestrou směs odvážných barev a dynamických výrazů.

DÁRKY, PO KTERÝCH TOUŽÍTE

Toužíte dostat letos k Vánocům dárek, který si opravdu přejete? Máme pro vás pár tipů, jak to svým blízkým naznačit a dostat tak to, co je vašemu srdci nejbližší. Milé dámy, nyní můžete poslat tip na šperky PANDORA, včetně nové a zářivé zimní kolekce 2017, které si přejete rozbalit pod stromečkem.

OKOUZLUJÍCÍ STYL

Rozjasněte i ty nejpošmournější dny a propůjčete dlouhým zimním nocím třpyt nejnovější kolekce, která přivádí zpět k životu krásu klasických šperkových odstínů. Při tvorbě šperků PANDORA vchází do popředí špičkový design a styl. Tyto dostupné kousky, které jsou osazeny kameny z etických zdrojů a ručně dokončované podle nejvyšších standardů, aby byla zaručena kvalita a brilantnost, nedělají kompromisy, pokud jde o krásu ani o ochranu životního prostředí.

SMYSLUPLNÉ ŠPERKY

Zajisté vás okouzlí i nová podmanivá kolekce přívěsků PANDORA ESSENCE COLLECTION, která se třpytí v nádherné paletě tónů drahých kamenů.

Správná kombinace šperků dokáže výrazným způsobem vyjádřit styl a osobnost – a úplně nejlépe to umí smysluplná ESSENCE COLLECTION.

Šperky na novou sezonu, které jsou prolnuté individuálními přístupy k hodnotám, jež sdílíme, se přesunují směrem k třpytivým tónům šperků se symbolickým významem. Nápadné jsou ladící barvy – sytá smaragdová zeleň představující optimismus, majestátní safírová modř vyjadřující mír a dekadentní rubínová červeň označující vášeň – dodají vašemu vzhledu dávku luxusu. Držíce sílu symbolismu a sofistikovanosti jsou tyto překrásné kameny stejně žádoucí jako jejich přírodní protějšky.

Noste jeden přívěsek jako ústřední kousek nebo buďte trendy a zkombinujte více odstínů pro luxusní vzhled. Ať už se rozhodnete je nosit jakkoli, odpověď spočívá právě v duchu individuality.

Inspirujte se na pandora.net