Otestováno za vás: Letní líčení s trend IT UP!

5. června 2017
• Foto: Archiv

Léto nám konečně klepe na dveře! A to je přesně ten správný čas k vyzkoušení nové řady dekorativní kosmetiky trend IT UP. 

Letní líčení
Pleť jsem sjednotila make-upem Sheer Nude v odstínu 020. Na zamaskování kruhů pod očima jsem zvolila korektor a bázi v jednom Under Eye 010, který rozjasnil a vyrovnal nedokonalosti. Líčka jsem osvěžila bronzerem Natural Glow a zafixovala transparentním pudrem Expert Powder Finish. Na očích je stín Metallic Shadow doplněn o tužku  Ultra Smokey 050. Obočí jsem zafixovala gelem Brow gel filler. Líčení drželo po celý den. Dekorativka trend IT UP opět potvrdila, že i za málo peněz můžete pořídit hodně muziky. Pudrová rtěnka propůjčila rtům sametový vzhled a ani po jídle ji není nutné upravovat.

Pudrová rtěnka dodá rtům sametový vzhled s trendy ombré efektem.Pudrová rtěnka dodá rtům sametový vzhled s trendy ombré efektem.Autor: Archiv


Výraznější líčení
Na testování jsem dostala kajalovou tužku Soft Matte v bleděmodrém odstínu. Modrá barva na mé oči? Na víčka jsem použila stín Metallic Shadow  050,  kajalovou tužkou jsem vytvořila silné horní linky. Výsledek byl překvapivý a tato tužka se stala mou oblíbenkyní.  Pro svěží look rtů jsem přizvala na pomoc rtěnku v tužce Velvet Sense 030.  Barva je velice intenzivní a díky push up efektu propůjčí rtům plný vzhled. 

Nebojte se barev. Pastelově modré linky prostě musíte vyzkoušet!Nebojte se barev. Pastelově modré linky prostě musíte vyzkoušet!Autor: Archiv


Dokonale upravené ruce
Barevná škála laků je široká a výdrž i pigmentace obdivuhodná.  Vybírat můžete z laků s několika efekty. Na první manikúru jsem použila Vyplňovač rýh Mineral. Nehty krásně vyhladil a připravil na aplikaci laku Double Volume Shine odstín 030. Na ukazováček jsem použila lak Velvet Sensation odstín 040. Už při první vrstvě krásně kryl a vytvořil nádherný hladký efekt.

Autor: Archiv

Závěrečné hodnocení:
I když je značka trend IT UP na našem trhu poměrně nová, už si dokázala najít své fanoušky jak mezi obyčejnými ženami, tak mezi oblíbenými blogerkami. Její produkty jsou velice kvalitní a mají výdrž. Pokud tedy hledáte dobrý poměr mezi cenou a kvalitou, určitě se vydejte do dm drogerie hledat regály s kosmetikou trend IT UP. 

Všechny produkty trend IT UP jsou k dostání v drogericíh dmVšechny produkty trend IT UP jsou k dostání v drogericíh dmAutor: trend IT UP

Must have na toto léto:

Transparentní pudr

Pudr na rty

Kajalová tužka

Lak na nehty Velvet Sensation

Lipstick Pen Velvet Sense

Rozjasňovač Under Eye

Fotogalerie

15 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek
1080p 720p 360p

Horoskopy