Návrat barev! Kombinujte je jako Victoria Beckham

Victoria Beckham, uznávaná módní ikona a návrhářka, opět udává styl. Její nejnovější módní uniformou jsou svetříky a kalhoty, ovšem v překvapivě výrazných barvách. Tento týden si třeba v New Yorku vyrazila v oranžovém svetru a zelených kalhotách. Šla byste do toho také?

Je to definitivní: Vracejí se nejen barevné kalhoty, ale i odstíny, které naposledy letěly v druhé polovině devadesátých let: oranžová a zelená, doprovázené kanárkově žlutou. Máte pocit, že si na tyhle barvy netroufáte? Inspirujte se Victorií Beckham, která si z color block trendu neboli kombinování výrazných barev vytvořila novou uniformu.

Victoria, která byla vždy příznivkyní neutrálních barev a minimalismu, v poslední době mění směr a dává zelenou barvám (někdy doslova). V tomto outfitu přiletěla v pondělí do New Yorku poté, co strávila s rodinou prázdniny na africkém safari. Kdo ví, možná ji inspirovaly dozvuky divoké přírody, nicméně spíše se můžete připravit, že tyhle barvy teď uvidíte v obchodech a v ulicích častěji. Sama Victoria je přadstavila ve své Victoria Beckham Resort 2018 kolekci, kde mixuje zelenou a oranžovou s neutrálními odstíny camel a černé.

Nejste zrovna fanynkou sytých odstínů nebo se obáváte, že v nich budete působit příliš "cirkusově"? Zkombinujte jeden sytý odstín s neutrálními tóny bílé, béžové, starorůžové, mentolové nebo černé. Výborně také vypadají výrazné barvy s nápadnými vzory, jako jsou třeba proužky.

Kam zajít pro barevné kousky? Podívejte se, které jsme pro vás vybrali z online obchodů:

Victoria Beckham na letišti v New Yorku – podívejte se na video: