Zoë Kravitz a Kaia Gerber jako tváře nové kolekce hodinek značky Omega.

Zoë Kravitz a Kaia Gerber jako tváře nové kolekce hodinek značky Omega. Zdroj: Archiv firmy Omega

V hlavní roli Zoë a Kaia: Módní ikony dvou generací jako tváře nové kampaně Omega

Švýcarský výrobce hodinek Omega představil nové ambasadorky kampaně My Choice. Zoë Kravitz a Kaia Gerber se staly dalšími hvězdnými tvářemi této známé značky, která sází na charismatické a inspirativní ženy.

Zoë Kravitz a Kaia Gerber – módní ikony dvou generací – se staly novými tvářemi hodinek Omega. Hvězdná kampaň My Choice představuje charismatické ženy, které inspirují švýcarského výrobce hodinek. Kampaň je postavena na sérii černobílých portrétů ambasadorek. Každá žena je představena s hodinkami, které si sama vybrala, a se slovy, které nejlépe vystihují její životní krédo. A jak kampaň v reálu vypadá?

Svoboda podle Zoë Kravitz

Herečka, režisérka, modelka; Zoë Kravitz umí zkrátka všechno – a to skvěle. Dcera hudebníka Lennyho Kravitze a herečky Lisy Bonet je výjimečný talent, který si vysloužil uznání a aplaus: například za výkon v seriálovém hitu HBO Sedmilhářky, za nějž Zoë získala nominaci na cenu Screen Actors Guild Award. Aktuálně na sebe strhla pozornost jako nová Kočičí žena v Batmanovi a stále toho má spoustu před sebou. Není divu, že patří k nejžádanějším osobnostem zábavního průmyslu a je obdivovanou módní ikonou, která svým jedinečným stylem inspiruje mileniály i generaci Z.

„Být v rozhodování naprosto svobodná může být výzva. Ale pro mě je to kouzelné a tuhle svou vlastnost miluju. Proto mě baví dobrodružný duch firmy Omega – nebojí se zariskovat a zkoušet nové věci, aniž zrazují integritu značky. To se nevidí často a já jsem hrdá na to, že můžu být součástí této rodiny,“ řekla před časem Kravitz k účasti na kampani My Choice. Vybrala si model hodinek The Mini Trésor.

Zoe Kravitz s modelem hodinek The Mini Trésor
Zoe Kravitz s modelem hodinek The Mini Trésor | Zdroj: Profimedia.cz

Vlastní cestou podle Kaii Gerber

Krásná a stylová po mamince? Kaia Gerber zas a znovu dokazuje, že je mnohem více než jen dcera Cindy Crawford. Tato módní supernova stojí nohama pevně na zemi a ví, že jen slavná matka k úspěchu nestačí. K tomu je potřeba styl, talent a schopnost jít vlastní cestou. Hrdá Kaliforňanka si zajistila účast na přehlídkách předních značek jako Burberry, Calvin Klein a Versace. Má také herecký talent; vidět jste ji mohli například ve filmu Sister Cities či v antologii American Horror Stories. Kaia je nenuceně cool, a přesto se za ní vždy otočíte. Má přirozenou energii a autentický styl, který si nemůžete nezamilovat.

„Být sám sebou je komplikované – a to je dobře,“ tak zní motto, s nímž Kaia Gerber šla do spolupráce se značkou Omega.

Kaia Gerber s modelem The Trésor in Malachite
Kaia Gerber s modelem The Trésor in Malachite | Zdroj: Profimedia.cz

A mimochodem: kampaň My Choice se postupem času vyvinula z kampaně ke kolekci OmegaConstellation, jejíž tváří byla právětopmodelka Cindy Crawford. Kaia tak sice pokračuje v tradici, ale posouvá ji dál a po svém. Gerber svou tvář spojila s modelem hodinek The Trésor in Malachite.

Mezi další ambasadorky značky Omega patří také Nicole Kidman, Kiko Mizuhara, So-hee Han a Dongyu Zhou.