Už vyhlížíte dovolenou? Vyberte si z 35 nejkrásnějších tašek na pláž!

Plážové tašky nejsou pouze praktickým doplňkem, kam si během dovolené sbalíte plavky, žabky a opalovací krém. Jsou také obecným trendem, který podmanivě navozuje letní romantiku. Jako doplněk ji proto klidně můžete začít nosit už nyní!

Plážové tašky plynule navazují na jarní trend nákupních tašek a prostorných kabel, jež se letos opět vracejí do módy. Nyní se tedy vrací slaměná romantika, ačkoliv to nutně neznamená jen přírodní barvy. Prémiovým materiálem jsou stále listy palmy raffia a objektem touhy je nadále především jednoduchý „košík“od značky Loewe, jehož instagramová sláva podnítila řadu dalších značek k tvorbě podobných designů.

Tip na video: Jarním evergreenem jsou pastelové kabelky!

Loading

Čím dál častěji se ale objevují i hravější a barevnější kreace. Nechybí batika, motivy slunce a moře, námořnické proužky nebo nápisy Beach a podobně. Vtipné a cenově dostupné plážové tašky nabízí například značka Mc2 Saint Barth, jejíž butiky najdete především v zemích, jako jsou Francie nebo Itálie, ale koupit si je můžete pohodlně i on-line (viz galerie). Stejně tak si ale můžete „no name“ slaměnou tašku z módního řetězce ozvláštnit třeba šátkem přivázaným k madlu. Anebo přece jen zatoužíte po designérském kousku? I takové v naší galerii najdete.

Fotogalerie: 35 plážových tašek z aktuálních kolekcí