.

. Zdroj: www.molo-sport.cz

Outfity pro ten nejstylovější návrat do školy

Je to tady. Prázdniny se každým dnem pomalu blíží ke konci a než se nadějete, budete vy nebo vaši nejmenší zase sedět ve školních lavicích nebo přednáškových halách. Jak se ale říká, něco končí a něco nového začíná. A tak jako každý rok není lepší cesta, jak vykročit do úspěšného školního roku než v nových outfitech a s novou výbavou včetně batohů a tenisek.

Který outfit zvolit?

Třída plná školáků nebo studentů a každý má jiné nadání, jiné záliby, jiný styl. Skatový, sportovní, casual nebo hipster styl - na tom nezáleží, váš styl je totiž jen a jen vaše věc.

Městský sportovní styl

Styl, který si zakládá na pohodlí a kvalitě. Základem může být právě mikina Tommy Hilfiger a batoh Converse v modro-červené kombinaci nebo pohodlné sneakers adidas.

.
. | Zdroj: www.molo-sport.cz

Hipster styl

Styl, kterému rozhodně nemůže chybět ledvinka, tričko Kappa nebo jiná s minimalistickým logo printem značek jako Fila nebo Champion a nadčasové boty v nízkém nebo kotníkovém provedení od značky Dr. Martens.

.
. | Zdroj: www.molo-sport.cz

Casual styl

Pohodlný a přirozený styl s důrazem na kvalitu pro kluky, co chtějí jak vypadat dobře, tak se dobře cítit. Kotníčkové boty Converse, mikina Tommy Hilfiger a batoh Converse jsou přesně to pravé pro tento styl.

.
. | Zdroj: www.molo-sport.cz

Skate styl

Styl pro kluky, kteří jsou bez skejtu jako bez ruky. Stejně tak se jejich outfity neobejdou bez značky Vans. Tohle je zkrátka styl pro všechny srdcaře, kteří nosí jedině tenisky Vans a sem tam svůj skejtový šatník refreshnou o kousky z nových kolekcí tohoto love brandu.

.
. | Zdroj: www.molo-sport.cz

Doporučujeme

Načíst další články