Na domácí cvičení, do fitka i na ven: Sportovní topy, ve kterých to půjde samo!

Fitness centra jsou již otevřená, počasí na sport v přírodě je ideální a cvičení doma je nám po karanténě bližší než kdy dřív. A proto je právě teď pravý čas pořídit si nové sportovní kousky, které fungují také jako skvělá motivace k pohybu! My jsme pro vás vybraly nejkrásnější sportovní podprsenky, croptopy, tílka i trička všemožných střihů i barev. 

Při výběru sportovního oblečení platí, že se v něm v první řadě musíte cítit pohodlně. Jedině tak se budete na danou pohybovou aktivitu těšit! Takže pokud se potřebujete obléknout do černé od hlavy až k patě, klidně to udělejte! V tomto případě dejte šanci alespoň drobným detailům, jako jsou třeba asymetrická či zdvojená ramínka, drobné proužky na rukávu nebo transparentní látka.

Loading

Pokud se barev nebojíte, u sportovního oblečení se můžete odvázat mnohem víc, než při výběru outfitu na běžné nošení. Pestrobarevný komplet je totiž pro sport jako stvořený, pokud vám tedy nevadí, že jste v něm nepřehlédnutelná. A pak je tu také zlatá střední cesta – černé legíny a barevný top! Možná právě v této kombinaci se budete při sportu cítit nejlépe.

Při pořizování nového sportovního vršku myslete na to, jaký střih vám bude nejvíce vyhovovat. Můžete si pořídit tričko s dlouhým rukávem, které je ideální na ranní či večerní běhání, nebo klasické tričko s krátkým rukávem či tílko, které unosíte do fitka i na domácí trénink. Pokud se pyšníte plochým bříškem, jsou pro vás jako stvořené zkrácené topy, které v kombinaci s legínami s vysokým pasem decentně odhalují to, na čem jste pravděpodobně dlouhé měsíce makala.

Loading

Vybraly jsme pro vás nejkrásnější sportovní topy z aktuálních kolekcí a věříme, že si vybere každá u vás! Stačí se podívat do naší galerie: