3 jarní trendy, které definoval týden módy v New Yorku!

14. září 2019 • 06:00
Jonathan Simkhai show, Jaro/Léto 2020
Jonathan Simkhai show, Jaro/Léto 2020 • Foto: profimedia.cz

Newyorský fashion week nás přenesl do budoucnosti a desítky prestižních módních domů, návrhářů a značek předvedly svou vizi pro jaro a léto příštího roku. Z nespočtu trendů se vyrýsovaly celkem tři nejvýraznější, které se rozhodně promítnou do většiny jarních i letních kolekcí. 

Limetkové tóny

Jarní trendy fandí barvám a příští sezónu rozhodně ovládne svěží limetková. Do svých nových kolekcí ji zařadili třeba Jonathan Simkhai, Rosetta Getty, Tibi nebo nová hráčka na módním poli Serena Williams se svou značkou S by Serena Williams. 

Zleva: Jonathan Simkhai, Jonathan Simkhai a S by Serena Williams Zleva: Jonathan Simkhai, Jonathan Simkhai a S by Serena Williams Autor: profimedia.cz

Rafinovaný peplum

Volánek zvaný peplum se vrací zpět do hry! Rafinovaný střih vám vykouzlí štíhlý pas a zamaskuje větší bříško nebo široké boky. Nevšední zpracování předvedli během módní show na newyorském fashion weeku například Tibi, Christopher John Rogers, Ulla Johnson nebo Khaite. 

Zleva: Tibi, Christopher John Rogers a Ulla Johnson Zleva: Tibi, Christopher John Rogers a Ulla Johnson Autor: profimedia.cz

Světlé kalhotové kostýmy

Sněhobílý, ivory i béžový kostýmek určili návrháři jako jeden z největších budoucích trendů. Kalhotové kostýmy budou mít několik podob, některé z nich budete moct pasovat na svůj business outfit, v jiných zase klidně vyrazit na večírek. Inspirovat se můžete kousky z přehlídek Tory Burch, Marc Jacobs, Adeam nebo Mary Hoffman. 

Zleva: Tory Burch, Marc Jacobs a Adeam Zleva: Tory Burch, Marc Jacobs a Adeam Autor: profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy