Video placeholde

Toužíte po nových hodinkách? Holandské značce Cluse podlehnete!

Minimalistický styl neovládá jen naše šatníky a botníky, ale i šperkovnice. Okázalé prsteny, náhrdelníky nebo třeba hodinky jsou aktuálně naprosto out. Pokud jste si aktuální trend jednoduchosti zamilovala i vy, určitě vás nadchnou holandské hodinky CLUSE, které prodávají Klenoty Aurum. Z širokého výběru kolekcí, které obsahují jen nadčasové kousky, si vybere i ta nejnáročnější nositelka!

Mají jednoduché linie, prémiovou kvalitu a vyrábějí je zkušení hodináři– už po těchto slovech je jasné, že to bude láska na první pohled.

Hodinky z kolekce La Bohème mají ultratenké pouzdro a díky tomu krásně padnou na zápěstí a pohodlně se nosí. Vybírat si můžete z různých barev ciferníku i materiálů řemínků. Pásek je možné díky jednoduchému mechanismu snadno vyměnit, a tak si můžete vzhled hodinek kdykoliv přizpůsobit své náladě, aktuálním trendům nebo outfitu.

Řada Pavane plní představy žen o tom, jak mají vypadat dámské hodinky. Když je designéři z Cluse vyráběli, přemýšleli, co by sami rádi nosili a co jim v obchodech chybí. Hodinky s krystaly místo číslic se prodávají v černé, zlaté, zlatorůžové a stříbrné kombinaci.

Menší než Bohème, ale stejně působivé, jsou hodinky Minuite. Místo dvanáctky mají římskou číslici a ačkoliv si je jejich tvůrci představovali na večírcích, prvním rande a u podobných příležitostí, skvěle vypadají i s teniskami a tepláky. Velmi originální jsou hodinky z kolekce La Roche. Jejich ciferník je totiž vyrobený z pravého mramoru, a tak je každý kousek úplně jiný. Na vás záleží, jestli černý, nebo bílý kámen zkombinujete s bílým, nebo černým řemínkem.