Video placeholde

Podzim ve znamení originality, jedinečnosti a kreativity? Oblečte se na Bibloo.cz!

V BIBLOO dělají věci jinak. Mají vlastní produkci fotografií, vytvářejí speciální kolekce, mají originální Concept Store. Pokud vás zajímají trendy, ale také toužíte po kreativitě, jedinečnosti a originalitě, pak si na Bibloo.cz určitě vyberete.

Kreativní tým Bibloo hledá po celém světě oblečení značek s vlastním příběhem, nezaměnitelným charakterem, postupy, kvalitou a tradicí, které miluje celý svět. Kromě nejnovějších kolekcí pro vás do koncept storu hledá limitované a ikonické kousky, které nejsou k dostání v jiných obchodech. Díky pečlivému výběru si tak s Bibloo.cz můžete být jisti, že jste chic, originál a trendy. Ať již v jedinečných kosmopolitních městských modelech do kanceláře nebo na schůzku nebo v rebelských ležérních outfitech. Inspirace na party nebo sportovní móda, kterou milují sebevědomí lidé.

Bibloo je online obchod s prémiovou módou, který od roku 2015 nabízí vybrané kolekce, a to přímo z módních domů více než 100 etablovaných světových značek. Dnes Bibloo obléká módní nadšence ve 32 zemích. Koncepčnímu obchodu Bibloo Concept Store, který byl otevřen v roce 2016, přibude po Praze také další na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.