...

... Zdroj: Blažek

..
..
...
...
5
Fotogalerie

Tyhle trendy bude chtít nosit i váš muž!

U české značky Blažek se může vaše drahá polovička obléct od hlavy k patě do kvalitního oblečení, kterému neschází britská elegance a italský smysl pro detail.

Značka Blažek byla založena už roku 1992 a od té doby pozvedá kulturu oblékání českých a slovenských mužů díky luxusním materiálům od italských a britských výrobců, prvotřídní krejčovské práci a střihům, jež lichotí každé postavě.

S podzimní kolekcí se Blažek vydává z města do divoké přírody Irska, které jsou v kolekci podřízeny barevnost, střihy i vybrané materiály. Mezi ně patří především vlna a bavlna a jejich použití staví na úctě k řemeslu a návratu k tradičním technikám.

Hi-tech proti podzimnímu počasí

Déšť, vítr i první zimní mrholení – na to všechno jsou připraveny bundy a pláště z podzimní kolekce od Blažka. Například model bundy Silver je vyplněn mikrogelem, který dovnitř nepropustí tekutiny a navíc zahřeje. Oblíbená bunda Gerald je vyrobena z funkčního materiálu s membránou a mikrostrukturou. A pak je tu třeba i vlněný plášť Byrd, jež je krom membrány vybaven ještě i rounem.

Všechny tyhle technologické vychytávky je možné nosit do města i do přírody, s chinos i kalhoty s puky a samozřejmě i ke koženým botám a teniskám.

Tenisky hrají prim

Takzvané sneakers jsou nakonec hitem posledních sezon a muži si je už oblékají i ke slavnostním outfitům. U Blažka je v podzimní kolekci najdete kupříkladu v celokoženém provedení s bílou podrážkou a tělem z patinované kůže navy blue odstínu. Ve stejné barvě je k dostání i model inspirovaný běžeckou obuví, kterou pro milovníky modré Blažek vyrábí i ze semiše. Uvolněně působí i tenisky s brogues detaily.

Tašky

S každou novou kolekcí představuje Blažek také linii doplňků, do níž patří kožené tašky pro nejrůznější použití. Formální aktovky jsou určené do kanceláře i do města, kam se hodí i menší messengery přes rameno. Objemné weekendery jsou zas perfektním řešením na prodloužené víkendy a služební cesty.

Všechny modely jsou vyrobeny z kvalitní italské hovězinové kůže, zapínají se na zip po celé délce s přesahem do bočních dílů pro snazší rozevření a organizaci, k níž vám pomohou i kapsy na notebook, telefon či peněženku. Větší zavazadla je možné nosit v ruce, přikládáme k nim však i odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh.

Tyhle trendy bude chtít nosit i váš muž!

...
... | Zdroj: Blažek
..
.. | Zdroj: Blažek
..
.. | Zdroj: Blažek
...
... | Zdroj: Blažek
...
... | Zdroj: Blažek