Tipy na sexy a zároveň pohodlné zimní boty | Ženy.cz
 


Tipy na sexy a zároveň pohodlné zimní boty

Prezentace klienta | 4. října 2017 • 00:00
• Foto: ECCO

Blíží se zima a pokud patříte k těm, které ještě neuklidily své polobotky, sandále a další oblíbenou letní obuv do zadní části botníku, v následujících dnech se tomu nejspíš nevyhnete. Nemusíte ale zoufat, protože svěží trendy kolekce pro letošní zimu už začínají zdobit nejednu vytrýnu oblíbených obchodů. Hledáte zimní boty, které si zamilujete? 

-->

Na tradici záleží

Pokud patříte k ženám, které si potrpí na kvalitní obuv, určitě budete souhlasit, že jsou značky, které nikdy nezklamou. Mají prostě věhlasné renomé a věrné místo v botníku mnoha žen po celém světě. K těmto značkám pro nás bezpochyby patří ECCO a to hlavně pro svůj minimalistický skandinávský design, který se nezapře. Pokud má pro vás tradice také hodnotu, vsaďte na kvalitní elegantní klasiku. 

Autor: ECCO

Ženská krása v pohodlí

Dlouho očekávaná nová kolekce ECCO Shape představuje opravdovou revoluci pro obuv na vysokém podpatku. Jsou totiž sexy, velice ženské, prodlužující nohy a přitom neuvěřitelně pohodlné. Unikátní klenek obuvi z kolekce ECCO Shape vytváří obuv na podpatku, která vypadá o 15 mm vyšší, než ve skutečnosti je. Přirozený tvar obuvi proto umožňuje chodidlu pohodlnější polohu, avšak na efektu prodloužených nohou, které vypadají nesmírně sexy, to nic nemění. Tyhle kousky si zamilujete.

Autor: ECCO
Kam pro trendy zimní boty?

Prodejny obuvi ECCO najdete po celé České republice. Na lov svého vysněného páru zimních bot různých designů a barev můžete vyrazit do jedné z poboček v Praze, v Plzni, v Brně, Hradci králové, Ostravě, Olomouci i Pardubicích.

Autor: ECCO

Jdi na homepageZpět na začátek