Měsíc módy

Tipy na sexy a zároveň pohodlné zimní boty

Prezentace klienta |  4. října 2017 • 00:00
• Foto: ECCO

Blíží se zima a pokud patříte k těm, které ještě neuklidily své polobotky, sandále a další oblíbenou letní obuv do zadní části botníku, v následujících dnech se tomu nejspíš nevyhnete. Nemusíte ale zoufat, protože svěží trendy kolekce pro letošní zimu už začínají zdobit nejednu vytrýnu oblíbených obchodů. Hledáte zimní boty, které si zamilujete? 

Na tradici záleží

Pokud patříte k ženám, které si potrpí na kvalitní obuv, určitě budete souhlasit, že jsou značky, které nikdy nezklamou. Mají prostě věhlasné renomé a věrné místo v botníku mnoha žen po celém světě. K těmto značkám pro nás bezpochyby patří ECCO a to hlavně pro svůj minimalistický skandinávský design, který se nezapře. Pokud má pro vás tradice také hodnotu, vsaďte na kvalitní elegantní klasiku. 

Autor: ECCO

Ženská krása v pohodlí

Dlouho očekávaná nová kolekce ECCO Shape představuje opravdovou revoluci pro obuv na vysokém podpatku. Jsou totiž sexy, velice ženské, prodlužující nohy a přitom neuvěřitelně pohodlné. Unikátní klenek obuvi z kolekce ECCO Shape vytváří obuv na podpatku, která vypadá o 15 mm vyšší, než ve skutečnosti je. Přirozený tvar obuvi proto umožňuje chodidlu pohodlnější polohu, avšak na efektu prodloužených nohou, které vypadají nesmírně sexy, to nic nemění. Tyhle kousky si zamilujete.

Autor: ECCO
Kam pro trendy zimní boty?

Prodejny obuvi ECCO najdete po celé České republice. Na lov svého vysněného páru zimních bot různých designů a barev můžete vyrazit do jedné z poboček v Praze, v Plzni, v Brně, Hradci králové, Ostravě, Olomouci i Pardubicích.

Autor: ECCO

Jdi na homepage Zpět na začátek