Podzim podle ODD MOLLY!

Možná jste o ní ještě neslyšeli. O nespoutané Molly - švédské značce s bohémským duchem. Její podzim je ve znamení barev, vrstvení, různorodých vzorů a kvalitních přírodních materiálů. Nechybí ani ikonický svetr s mašlí. Necháte se inspirovat?

Seveřané si potrpí na vysokou kvalitu materiálu i zpracování, která je tentokrát spojená s barvami, vzory, přírodními materiály a ručně vytvořenými detaily. Nespoutaná Odd Molly by neexistovala bez Molly, holky se skatem v ruce na kalifornské Venice Beach v 80. letech. Právě její odvaha nežít dle konvencí a následovat své sny se staly inspirací k založení značky. Pokud se chcete odlišit, zároveň se cítit žensky a jste odvážná, Odd Molly pro vás bude tou nejlepší kamarádkou.

Pomalu ale jistě budeme muset odložit lehké oblečení a zaměnit ho za teplejší kousky. Základem je vrstvení a správný výběr doplňků. Odd Molly opět čerpala inspiraci v samotném Los Angeles, na místech, kde jsou taneční studia, skate parky a vintage obchody. Podzimní kolekce Odd Molly je originální, hravá a velmi výrazná. Lehce si tak vytvoříte netradiční outfit. Rozhodně se nemusíte bát, že byste působili všedně.

Pokud jste propadla kouzlu jógy, potěšíme vás. Nevšedně můžete vypadat i při cvičení či meditaci.

U Odd Molly jednoduše najdete tradiční věci v netradičním provedení. Džíny, pletené svetry, ale i doplňky, které určitě přijdou vhod. Nechybí ani obuv vyrobená z ovčí kůže, která vás zaručeně zahřeje i v těch nejchladnějších dnech.

Pokud máte rádi populární boho styl, jste tu správně. Stylovou prodejnu, odkud nebudete chtít už nikdy odejít s prázdnou, najdete v Praze v Obchodním Centru Chodov.