Měsíc módy

Obujte se do světových značek. Víme, kam zamířit.

Prezentace klienta |  7. října 2017 • 00:00
• Foto: Tomáš Malý

Podzim zahajuje svou vládu, teploty se snižují a přezutí do teplejší obuvi začíná být nutností. Rádi byste svým nohám dopřáli kvalitní ale zároveň designové obutí? Výjimečné boty a doplňky, které podzim zbaví šedi, naleznete v obchodech BELTISSIMO. Nejen, že se vám nyní ukážou v novém hávu, ale nabídnou také nové značky. Takové nákupy si nemůžete nechat ujít.

Kosmopolitní design

Současná podoba butiků se více přibližuje světovému formátu. Moderní design interiéru pochází z dílny uznávané architektky Evy Jiřičné. Ta je ve světě podepsána pod řadou fashion projektů, jako je třeba Fine Jewellery Hall v legendárním obchodním domě Harrods, vlajkový butik značky Joseph na Fulham Street v Londýně nebo čtveřice showroomů šperkařské ikony Boodle. Díky tomuto redesignu získalo Beltissimo v Centru Chodov moderní podobu na úrovni světových špiček. 

Autor: Tomáš Malý

Značkové nakupování

Pokud si potrpíte na značkové zboží, je vám BELTISSIMO šité jako na míru. Multibrand vedle svého osvědčeného portfolia značek jako je Ralph Lauren, Porsche Design, Fabi či Longchamp nově nabízí i další známí brandy Love Moschino, Chiara Ferragni, Pollini či Fratelli Rosetti. A nezůstává jen u nich, nabídka značek se neustále doplňuje a kolekce mění čtyřikrát do roka. V BELTISSIMU si přijdou na své jak muži, tak ženy. Jednotlivé boty a doplňky mohou vybírat od běžných cenově dostupných vysoce módních produktů po luxusní prémiové výrobce, které si oblíbily i české celebrity.

Vyhrazeno pro pány

Významnou změnou v nabídce tohoto multibrandu je také velké rozšíření pánské kolekce obuvi a tašek pro volný čas i business od světoznámých jmen Moreschi, Koil, Fratelli Rossetti, HUGO Hugo Boss, Porsche Design, Doucal’s, Hendersson nebo Fabi. Pánové si tak zde mohou vybrat vhodné boty a doplňky pro jakoukoli příležitost, do práce i na volný čas. Největší sortiment pánských produktů najdete v prodejnách v Obecním nebo Slovanském domě.

Autor: Radim Kořínek

VIP komorník k vašim službám

Už od dětství jste po vzoru šlechtických rodů snili o vlastním osobním komorníkovi? O někom, kdo vám bude neustále k dispozici? Vás sen se právě mění ve skutečnost. Premium Fashion Brands totiž nově rozšiřuje své služby o Concierge Premium Fashion Brands program. Ať už vám ve výběru nového oblečení a ve stylingu brání vysoké pracovní nasazení, rodina nebo prostě jen bohatý společenský život, Premium Fashion Brands módní concierge je tu pro vás. Sestaví vám jakýkoli styl od business looku po casual šatník přesně na míru komfortně a v pohodlí vašeho domova. VIP service manager vám tak bude plně k dispozici třeba i ve chvíli, kdy se rozhodnete kompletně vyměnit šatník. Jakýkoli výběr vašich outfitů doručí k vám domů či do kanceláře do 48 hodin od zadání poptávky.

Pokud si nevíte rady s výběrem dárků pro vaše blízké, je tu služba concierge i pro tyto případy. Ochotně zajistí celý dárek, či drobnou pozornost, i s věnováním a oživí jej podle vašeho přání květinami či kosmetikou. Araktivní zabalení je pak už jen třešnička na dortu. Poté stačí už jen počkat, až concierge dárek doručí na zadanou adresu. 

VIDEO Geometria

Svět PFB online

Všechny své výhody navíc můžete využít i při nákupech v e-shopu www.pfb.cz, jehož kombinace s kamennými prodejnami na prestižních adresách tak vytváří nejrychlejší a nejpříjemnější cestu k výběru z více než 30 prémiových značek včetně těch, které najdete v Beltissimo.

Získejte slevu 5 % již na svůj první nákup. Stačí se jen registrovat do věrnostního programu. S dalšími nákupy můžete navýšit slevu až na 15 %.

 

Jdi na homepage Zpět na začátek