Měsíc módy

Móda v Paříži: Jak vypadat cool, i když je hodně chladno!

3. března 2018 • 06:00
Street style v Paříži • Foto: Profimedia.cz

Poslední dny byly hodně náročné. Ve chvíli, kdy se člověk již mentálně nastavil na jaro, přišly tuhé mrazy. Tedy přesně v ten čas, kdy už svůj kabát, bundu, šálu a čepici doslova nenávidíte! A přesně v tytéž dny probíhal v Paříži fashion week a nebylo tam teplotně o moc lépe. Jak si s tím poradily oblíbené street style ikony?

Ani návštěvnice pařížských přehlídek si příliš nehrají na chytré horákyně a upřednostňují pohodlí. Klíčem jejich outfitů je buď výrazný barevný kabát, nebo střihově zajímavá kápě. Jindy se jistí teplým svetrem, svetrem a rolákem nebo velkou šálou, a díky tomu si mohou vzít i lehčí koženou bundu nebo sako. 

Do aktuálních street outfitů se také promítá řada trendů. V Paříži byly opět stylově k vidění barety, které loni představil Dior a od té doby se sem pořád vracejí. Nechyběly kostkované kabáty, široké kalhoty, svislé pruhy, úzké kočičí brýle, trendy barvy tohoto jara ani obligátní tenisky. Jak vidno, i když je chladno, pořád můžete být cool. Ale my už se stejně těšíme na jaro! 

Podívejte se do galerie, jak vypadal street style na pařížském fashion weeku.

Fotogalerie

11 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek