Měsíc módy

Kabelka jako nejvíc trendy doplněk. Opravdu se do ní vyplatí investovat?

Prezentace klienta |  16. října 2017 • 00:00
• Foto: Bree.cz

Kabelku, jako svůj každodenní nepostradatelný módní doplněk, nosí snad každá žena. Většina z nich jich vlastní hned několik, některé je počítají dokonce na desítky nebo stovky. Módní návrháři tuto ženskou „slabost“ moc dobře znají a proto nám každoročně představují další kabelkové novinky. Jak tedy neudělat chybu a vybrat si tu nejlepší?

Kabelka jako rodinné stříbro

Určitě jste již slyšeli o tom, že kabelky se stávají v poslední době velice výhodnou investicí.  U některých z nich cena po mnoha letech užívání roste nahoru a stávají se unikátní sběratelskou raritou. Po vás samozřejmě nikdo nechce, abyste prodali střechu nad hlavou a koupili si jednu kabelku, ale zvažte, jakou investicí má být pro vás.

Oželte módní výstřelky a pořiďte si jednu kvalitní kabelku, osvědčené značky, která se stane celoživotní záležitostí. Tento typ kabelek stářím na kvalitě neztrácí, ba naopak! Dědí se dokonce z generace na generaci.

Seznamte se s kolekcí Cambridge

Jaké jméno, takový vzhled. BREE Cambridge patří k absolutní elitě mezi kabelkami. Čistý design, rafinované detaily a excelentní hovězí kůže zpracovaná stylem hodným vysoké školy uměleckého brašnářství. Kolekce nabízí širokou škálu různých velikostí i nadčasových barev. Všechny jsou ručně vyráběné a propracované do posledního stehu. Značka BREE ženy moc dobře zná, proto jejich tašky obsahují také důmyslné prvky, jako jsou ochranné nožičky zespodu kabelky, odnímatelný nastavitelný ramenní popruh pro větší komfort nebo vnitřní důmyslné kapsy a klíčenky, které oceníte zejména u větších kabelek.

Elegantní Cambridge 11  poutá pozornost kamkoliv přijdete. Dokonalé tvary a zpracování. Vyrobená ručně s důrazem na nejvyšší kvalitu. Na impozantní boční straně této BREE Cambridge Tote Bag 11 obzvláště působí barva a struktura.

Autor: Bree.cz

Cambridge 13, to není pověrčivost, ale jistota – vlastnit tuto kabelku znamená štěstí pro každou majitelku. S přehledem zvládne oficiální schůzky stejně jako nákupy v centru města.

Autor: Bree.cz

Cambridge 12 je ozdobena kovovým půlměsícem na sponě. Tato taška jasně říká: vezmi si mě na exkluzivní nákupní toulky, k pozvání na koktejl nebo na důležité obchodní jednání.

Autor: Bree.cz

Poslední z kolekce je pak Cambridge 7, kompaktní cross shoulder bag v nápadně klasicky-moderní formě. S nastavitelným ramenním popruhem a kvalitní bavlněnou podšívkou. Zavírání na magnetku, kapsa na zip vzadu a chytře promyšlené vnitřní uspořádání.

Autor: Bree.cz

Pro více informací sledujte Facebook: BREE CZ a Instagram.

Od 1. 10. 2017 je také otevřen nový obchod v OD Kotva na Náměstí republiky, 2. patro.

Fotogalerie

11 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek