Objevte novou kolekci Deichmann

Objevte novou kolekci Deichmann Zdroj: DEICHMANN-OBUV

4 tipy na stylové podzimní kozačky, které vám rozhodně nesmí chybět

Nenechte se zaskočit nepříjemným sychravým počasím a vybavte se do podzimu stylovými nízkými kozačkami, které vás příjemně zahřejí. Objevte trendy novinky z podzimní kolekce Deichmann a upoutejte na první pohled. Buďte exkluzivní v jedinečných modelech z limitované online kolekce.

1. Smyslná elegance

Patří lodičky na vysokém podpatku k vašemu každodennímu dresscodu, ale s příchodem chladných podzimních dnů při výběru elegantní obuvi tápete? Vsaďte na jeden z nejžhavějších trendů sezóny – ponožkové kozačky! Díky módnímu, kotník obepínajícímu střihu a jehlovému podpatku působí nesmírně žensky. Rozzařte podzimní business look designovým modelem ve výrazných barvách.

Červené sexy kozačky
Červené sexy kozačky | Zdroj: DEICHMANN-OBUV

2. V retro stylu

Rozbijte šeď městských ulic v atraktivní obuvi inspirované módou minulých let. Na scénu se vrací vysoké platformy, široké podpatky, oblé špičky či zdobení v podobě retro proužků. Troufnete si na nepřehlédnutelné sněhobílé kotníkové kozačky?

Kozačky na širokém podpadku
Kozačky na širokém podpadku | Zdroj: DEICHMANN-OBUV

3. Rocková diva

Nebojte se vystoupit z davu a strhnout pozornost okolí v robustní rockové obuvi. Vyberte si z modelů zdobených přezkami, kovovými nýty a řetízky. Pro výjimečný vzhled vybírejte z designové online kolekce, dostupné pouze v internetovém obchodě Deichmann. Objevujte nové neotřelé kombinace, které podtrhnou váš styl!

Retro kozačky
Retro kozačky | Zdroj: DEICHMANN-OBUV

4. Pohodlné farmářky

Upřednostňujete pohodlnou obuv před tou módní? S modely z podzimní kolekce Deichmann můžete mít oboje! Vykročte do chladných podzimních rán v komfortních a hřejivých traktorkách. Díky zateplenému vnitřku obuvi proti vám nebude mít zima šanci.

Pohodlné farmářky
Pohodlné farmářky | Zdroj: DEICHMANN-OBUV