Make-up jako vášeň. Zkuste ombré rty a trochu jiné oči

Zbožňujete líčení, ale jen podle obrázku si vysněný make-up prostě udělat nedokážete? Do webového prohlížeče zadejte @terrymakeuptutorials a vašemu trápení bude jednou provždy konec. Blogerka a youtuberka Tereza Beranová zkrátka ví, jak na to.

Nudí vás neustálé: Přes den noste pouze neutrální stíny? Mě taky. Jděte proti proudu s oranžovými stíny na očích! Je to jednoduché, rychlé a krásně tím zvýrazníte svou barvu očí.

Modré barvě očí sluší oranžové až oranžovožluté odstíny, hnědoočky rozzáří modré až zelenomodré odstíny.

Svěží oranžáda

1. Aby líčení drželo a vypadalo skvěle celý den, je třeba použít podkladovou bázi pod oční stíny, kterou naneste až k obočí a důkladně zapracujte.

2. Poté sáhněte po nějaké krásné výrazné oranžové barvičce (nejlépe s matným finišem) a pomocí plochého štětce ji naneste na celé pohyblivé víčko.

Svěží oranžáda

3. Aby okraje stínů nebyly nevzhledně ostré, použijte měkký blending brush (štětec na rozmazávání přechodů barev a jejich propojení), kterým stín rozetřete do ztracena. K tomu vám pomůže krouživý pohyb. Nebojte se stín vytáhnout nad oční záhyb. Oko bude působit větší, než kdybyste jej nechala pouze na víčku.

4. Do vnitřního koutku naneste světlý lesklý stín, který pomůže dodat očím jiskru. Můžete použít i svůj oblíbený rozjasňovač.

5. Určitě nezapomeňte na linky. Já preferuji protáhlé, které vytvoří krásný sexy pohled.

6. Použijte řasenku na horní i spodní řasy.

Svěží oranžáda

7. Jelikož oči jsou výrazným prvkem obličeje, zbytek líčení už ponechte v jemnějších barvách. Na tváře použijte jemnou tvářenku v podobném odstínu a na rty neutrální rtěnku. Máte hotovo!

Jarní neonové ombré rty

K umocnění zelené barvy očí nejlépe poslouží červené až červenofialové odstíny.

A proč nezkusit ponořit oči do modré. Poradím vám.