Video placeholde

Laserové epilace: nejčastější otázky a reálné zkušenosti

Nejmodernější typy laserů si poradí téměř s jakoukoli barvou chloupků a během několika ošetření vystrnadí holítka a depilační pěny z vaší koupelny. Co byste měli vědět, než skoncujete s holením jednou provždy…

Bolí laserová epilace?

Dopad laserového paprsku na pokožku se dá přirovnat ke štípnutí či šlehnutí gumičkou. Na citlivější partie nanášíme znecitlivující mastičku. Moderní lasery, které používají na klinice Asklepion, pracují na bázi zmrazení ošetřovaného místa, což zmírňuje bolestivost ošetření.

Marcela Ž.: „Díky laserové epilaci se několik let nemusím holit.“

Jak dlouho trvá laserová epilace?

Záleží na velikosti ošetřované oblasti. Nejkratší zákrok trvá cca 5 minut, ale výjimku netvoří ani 3 hodiny. Epilace horního rtu, brady nebo korekce obočí trvá vždy cca 10 minut, podpaží kolem 20 minut, oblast bikin 30 minut, lýtka 60 až 90 minut a celé dolní končetiny potom 2 až 3 hodiny. Ošetření je potřeba několikrát zopakovat, pro maximální účinek. Počet opakování závisí na barvě a síle chloupků.

Video placeholde

Helena B.:Mám s laserovou epilací skvělou zkušenost. Je to opravdu trvalá záležitost... bomba.“

Jaký laser si vybrat?

Klinika Asklepion s laserovými epilacemi v Česku před téměř 20 lety začínala a od té doby v Asklepionu provedli jsme již tisíce epilací. Používají nejnovější generaci epilačního laseru GentleLASE PRO, které je bezkonkurenčně nejúčinnější. Laserové odstranění nežádoucích chloupků je díky němu ještě rychlejší, bezpečnější a méně bolestivé. Klíčové je, že nová, volitelná délka impulsu, dovoluje ošetřovat i více opálenou kůži a to s vyšší úspěšností.

Naděžda A.:Bolestivost laserové epilace je srovnatelná se šlehnutím gumičky, žádná katastrofa, ale dá se před tím použít i znecitlivující krém.

Kolik to stojí?

Kratší ošetření v Asklepionu znamená nižší ceny i u nejdokonalejšího laseru. Rychlá technologie a zkušenosti dermatologů Asklepionu dovolují celý zákrok provádět radikálně levněji. Ceny mají trvalé snížené až o 33 % a na svou cenu dokonce poskytují cenovou garanci. Například ošetření podpaží vás při první až třetí návštěvě vyjde na 2 500 Kč.

ČTK
ČTK | Zdroj: ČTK

Laserovou epilaci v pražském Asklepionu podstoupila nedávno také Hanka Kynychová: „Děkuji za skvělou péči,“ odcházela s úsměvem po prvním ošetření známá cvičitelka a moderátorka s tím, že se ráda otravného holení vzdá.

Doporučujeme

Načíst další články