Udržte si své opálení i na podzim!

Prezentace klienta |  5. listopadu 2019 • 00:00
 • Udržte si své opálení i na podzim!

  Je tady podzim a sluníčko již ztratilo svou sílu. Vaše letní opálení bldne a vy hledáte způsob jak si své opálení udržet co nejdéle? Našli jsme pro vás stránku samoopalováky.cz kde vám poradí. Jsou to specialisté na rychlé opálení, které se dívá nejen na výsledek, ale také na přírodu kolem nás. Na stránkách se dozvíte  o správném postupu jak aplikovat samoopalovací přípravky a také jaké jsou mezi nimi rozdíly a jaký si vybrat aby vyhovoval právě Vám. Nahlédněte do kouzla samoopalovacích pěn a krémů.

 • Peeling je základ

  Autor: Samoopalovaky.cz

  Před použitím jakéhokoliv samoopalovacího přípravku vždy použijte peeling. Díky němu se zbavíte odumřelé kůže a vyhnete nevzhledným flekům opálení. Samoopalovaky.cz doporučují kávový peeling MineTan.

 • Prodloužení opálení

  Autor: Samoopalovaky.cz

  Samoopalovací mléko od Australian Glow pro postupné opálení vám prodlouží vaše letní opálení a ještě k tomu vaši pokožku hydratuje. Je bezbarvé a má přijemnou vůni.

 • Bez aplikační rukavice to nepůjde

  Autor: Samoopalovaky.cz

  Pokud si myslíte, že zvládnete dokonale aplikovat samoopalovací přípravek bez použití aplikační rukavice, tak se mýlíte. Sami jsme vyzkoušeli různé rady a použili k aplikaci igelitové sáčky i gumové rukavice, které jsou určené k barvení hlavy. Výsledek byl vždy stejný - fleky, fleky a fleky. Pěnu nebo krém prostě nedokážete dokonale rozetřít bez rukavice, která je k tomu určena. Samoopalovaky.cz nabízí hned dvě.

 • Vyberte si to pravé pro vás

  Autor: Samoopalovaky.cz

  Naučíme vás si vybrat ten pravý samoopalovací přípravek. Čtěte dál...

 • Australian Glow

  Autor: Samoopalovaky.cz

  Samoopalovaky.cz nabízí hned dvě australské samoopalovací kosmetiky. Jako první vám představujeme novinku na českém truhu. Samoopalovací produkty Australian Glow. Jedná se o vysoce  kvalitní kosmetiku z přírodních a organických látek. Jako první na světě nabízí náplně v náhradním sáčku, který obsahuje o 83% méně plastu.

 • Opálení již za 60 minut

  Autor: Samoopalovaky.cz

  Australian Glow nabízí tři odstíny samoopalovacích pěn medium, dark a ultra dark. Všechny pěny jsou vyrobeny z organických látek a nejsou testovány na zvířatech.

 • MineTan vítězí

  Autor: Samoopalovaky.cz

  Další značkou samoopalovacích produktů je již velice dobře známá kosmetika MineTan. Nabízí velkou škálu samoopalovacích pěn. Věřtě, že si vybere každý.

 • Karamelové opálení

  Autor: Samoopalovaky.cz

  Nejsvětlejší z řady samoopalovacích pěn MineTan je Caramel. Vykouzlí krásné zlatavé opálení a je vhodný pro opravdu světlé typy.

 • Ultra tmavé opálení od MineTan

  Autor: Samoopalovaky.cz

  Nejtmavší samoopalovací pěnou je Absolute X60. Opálení působí jako ze slunných pláží. Pěna je určena pro všechny, kteří mají rádi intenzivní ultra tmavé opálení.

 • Fitko naše opálení nezničí

  Autor: Samoopalovaky.cz

  Samoopalovací pěna Workout Ready je pro všechny, kteří si rádi dají do těla. Pěna je speciálně vyvinuta tak, aby byla odolná vůči potu a pěna tak nedělala nevzhledné fleky. Takže dnes už můžete do fitka nebo na hot jógu i opálená.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy