Účesy podle Margot Robbie: Inspirace, kterou využijete na svatbě i na fesťáku!

Australanka Margot Robbie je díky hlavní ženské roli v dlouho očekávaném trháku od Tarantina Once Upon a Time in Hollywood jednou z nejsledovanějších hereček současnosti. Po boku hvězdné dvojice Brada Pitta a Leonarda DiCapria aktuálně absolvuje slavnostní premiéry po celém světě. A my jsme si trochu posvítili na její účesy, které jsou neuvěřitelně inspirativní. 

Zpátky do dětství

Na letošním filmovém festivalu v Cannes předvedla Margot Robbie účes, který si hravě zvládnete vytvořit během pár minut. Začněte tím, že si učešete pěšinku uprostřed a vlasy vyfoukáte do rovna přes kulatý kartáč nebo je vyžehlíte. Důležité je, abyste do nich předtím dala dostatečné množství tužidla. Konečky lehce natočte směrem ven. Pak si připravte na každé straně čtyři tenké pramínky vlasů a naneste na ně znovu tužidlo. Nakonec zamotejte vždy ze dvou pramínků jednoduché volné spirálky, ideálně ještě předtím, než tužidlo zaschne. Díky tomu nemusíte používat gumičky. Nakonec celý účes zafixujte lakem na vlasy.

Takový účes se skvěle hodí například na hudební fesťák. Na hlavu si nasaďte stylový klobouk nebo ozdobte pěšinku nápadnými třpytkami. A až vás účes nebude bavit, udělejte si ležérní culík a zvlněné vlasy, které byly zapletené v ruličkách, nechte viset podél obličeje.

Margot Robbie

Další účesy najdete na další stránce >>