Trendy líčení: Podzim i zimu ovládnou barvy a třpyt!

3. listopadu 2018 • 06:00
 • Pokud čekáte tlumené barvy a prudkou eleganci, musíme vás zklamat. Trendy pro podzim a zimu jsou v mnohém překvapivé. Ovládly je totiž barvy!

  Pusa jako sorbet

  Zatímco předchozí dekády se vyžívaly v matných rtech, jeden ze stěžejních aktuálních trendů vsází na extrémní lesk. Pusinky mají být šťavnaté, lákavé a mají připomínat letní dny. Není to ale tak, že by podklad tvořila sytá barva. Blyštivý efekt má být zcela transparentní, nude či lehce zatónovaný. Jako byste se právě zakousla do melounu nebo zralé jahody. S nanášením si není třeba lámat hlavu. Pro udržení lesku v určitých mezích stačí obkreslit linii úst neutrální konturovací tužkou. 

  Autor: profimedia.cz

  Článek pokračuje na další stránce!

 • Sláva barvám

  Autor: profimedia.cz
  Křiklavé odstíny sice většinou přísluší létu, tentokrát jim však vizážisté dali významný prostor i v (pod)zimní sezoně. A nutno dodat, že experimentovali s těmi nejzářivějšími tóny na paletě. Trend s mírně uměleckým podtextem se týká nejvíce okolí očí a lícních kostí. Nakombinované odstíny přitom mohou kontrastovat a být (i nebýt) zapracované doztracena. 
 • Á la parisienne  Autor: profimedia.cz
  Zdá se, jako by rudá rtěnka nemohla v trendech nikdy chybět! Aktuálně však má výhradně klasicky červenou až lehce vínovou podobu – v ryze pařížském stylu. Ústa jsou pečlivě vykreslená a za všech okolností perfektní. Proto se vyplatí dlouhodržící varianty (s klasickým finišem) i kontury ve stejné barvě. Dokonalost se týká i bezprostředního okolí pusy, které vyladí korektor, a linii nad horním rtem, zejména ve žlábku nad středem, prozáří rozjasňovač. 
 • Glitrománie


   
  Autor: profimedia.cz
  Poté, co si glitry v minulých letech vydobyly svou pevnou pozici ve světě krásy, urazily nyní další krok. Tento extravagantní prvek se pochopitelně skvěle vyjímá zejména na přehlídkových molech (např. jako „maska“ na obličej), ale dokáže bodovat i na večírcích, a to v podobě glitrových rtů, nehtů, očních linek nebo blyštivých partií ve vlasech. Zn.: Zafixování třpytek na vybraném místě (lakem, speciální bází atp.) nutností! 
 • V jednom tónu  Autor: profimedia.cz
  Koho lákají skutečně výstřední, pulzující barvy na očích, ten má momentálně „zelenou“! Je ovšem důležité udržet vše ve stejném tónu – tím myslíme řasy i víčka. V kurzu jsou dynamické odstíny žluté, modré, zelené nebo třeba růžové. Na některých přehlídkách se stejná linie barvy objevila dokonce i v pěšince vlasů, čímž monochromatické líčení fantasticky sjednotila. 
 • Éra rebelie  Autor: profimedia.cz
  Rockový grungy look je další z odvážnějších tendencí tohoto podzimu. Za vzhledem výrazných kočičích očí, vyhnaných do extrému, stojí pouze silná černá kajalová linka spolu s objemovou řasenkou. Celkově má líčení vyznívat drsně, ale pokud jej změkčíte jemným rozetřením okrajů a přidáte něžný lesk na pusu, chybu neuděláte. 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Tipy na produkty najdete v galerii:

  Fotogalerie

  13 fotografií

Autor: Martina Polachová
Klíčová slova:  líčenítrendyzimapodzim 2018
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy