.

. Zdroj: ROAL group, s.r.o.

Omlazující účinky Zeen kolagenu

Kolagen je pro tělo přirozená bílkovina, která zajišťuje pevnost a pružnost pohybového aparátu, hydratuje pokožku a posiluje nehty a vlasy. Již okolo 25. roku života se ale produkce kolagenu v těle zpomaluje a o deset let později se už kolagen v těle skoro vůbec nevytváří. Doplňováním kolagenu si proto doslova prodloužíte mládí.

Jak působí Zeen Collagen na pokožku?

Přirozený úbytek kolagenu má za následek příznaky stárnutí jako jsou první vrásky a povolená pokožka bez lesku a elasticity. Pokud na sobě pozorujete tyto proměny, vyzkoušejte zlatý Zeen Collagen, který kromě prémiového mořského kolagenu obsahuje navíc ještě kyselinu hyaluronovou, vitamín C a zinek.

Kyselina hyaluronová vytváří s kolagenem dokonalý pár a zintenzivňuje jeho blahodárné účinky na lidskou pokožku. Díky jedinečné kombinaci jejich zázračných omlazujících účinků bude vaše pokožka hloubkově hydratovaná a pevná a pružná jako před deseti lety. Povrchové vrásky se vyhladí, stárnutí kůže se výrazně zpomalí a pokožka se rozzáří novou energií.

Vitamín C je ve zlaté edici Zeen Collagenu přítomen protože je důležitý pro efektivní vstřebání doplněného kolagenu do organismu a zinek je jeden ze základních minerálů potřebných pro zdravou kůži, vlasy a nehty a tudíž umocňuje zkrášlující účinky kolagenu a kyseliny hyaluronové.

Zeen Collagen také výborně pomáhá proti striím, při hubnutí a při boji s celulitidou.

.
. | Zdroj: ROAL group, s.r.o.

Jak se projeví užívání Zeen Collagenu na kvalitě vašich vlasů a nehtů?

Kolagen je přítomen téměř ve všech lidských tkáních a mimo jiné je zásadní také pro zdravé a silné vlasy a pevné nehty. Zeen Collagen Gold je kolagenová směs vyvinutá speciálně pro zkrášlení a omlazení lidského těla na všech frontách. Co se týče kvality vlasů a nehtů, kolagen, kyselina hyaluronová a zinek skvěle napomáhají zocelit křehké vlasy s lámavými konečky a regenerují také strukturu nehtů.

.
. | Zdroj: ROAL group, s.r.o.

Zeen Collagen posiluje a regeneruje klouby a omlazuje pohybový aparát

S přibývajícím věkem se v důsledku přirozeného úbytku kolagenu snižuje také pohyblivost a pružnost kloubů, opotřebovávají se chrupavky, přibývá zranění a klesá svalová síla. Díky Zeen Collagenu zpomalíte procesy stárnutí i na této rovině. Zeen Collagen hloubkově vyživuje klouby a regeneruje svaly. Díky tomu bude váš pohyb osvobozen od bolesti a vy si budete zase užívat život bez omezení.

Tento malý zázrak v luxusním balení najdete exkluzivně v prodejnách dm drogerie markt nebo na eshopu zeenworld.com.