.

. Zdroj: ORIFLAME CZECH REPUBLIC

Nejlepší dárek na Valentýna? Vůně stvořená speciálně pro páry

Každá z nás má oblíbenou vůni, která podtrhuje naši osobnost a individualitu. Nyní můžete splynout i se svým protějškem a vytvořit unikátní vůni svého partnerství díky speciální edici vůní Oriflame Lost in You Her & Lost in You Him. V čem tkví to kouzlo?

Vůně partnerství

Když se dámská i pánská verze vůně propojí, např. ve vaší koupelně nebo při romantické večeři, vznikne exkluzivní akord „Heartbeat“, díky kterému bude vůně ještě jedinečnější! Pikantní intenzita zázvoru z Lost in You Her se setká s teplou tonka fazolí parfému Lost in You Him a společně vytvoří návykovou vůni vaší lásky.

Spojení partnerů symbolizuje i tvar flakonů, které společně vytváří harmonický design. Navíc se budou skvěle vyjímat v koupelně nebo na nočním stolku a stále vám budou připomínat vaši drahou polovičku.

.
. | Zdroj: ORIFLAME CZECH REPUBLIC

Inspirace hudbou

Vůně Lost in You vznikly pod taktovkou dua mladých parfumérů Elise Benat i Nicolase Bonnevilla, kteří se inspirovali hudbou, aby do vůní přenesli vášeň, smyslnost, pozitivní energii a chuť tančit tak, jako by to bylo naposledy. A co např. poslouchali? Můžete najít v playlistu Spotify. Stačí v aplikaci kliknout ve vyhledávání na ikonku fotoaparátu a naskenovat kód níže.

.
. | Zdroj: ORIFLAME CZECH REPUBLIC

Energie ženskosti

Lost in You Her představuje téměř návykovou vůni, která zachycuje jedinečné kouzlo vášně. Parfumér Nicolas Bonneville se nechal inspirovat popovými skladbami a živou, barvitou energií hudebních festivalů. Vznikla moderní romantická vůně s křehkými květinovými tóny, nádechem jiskřivého zázvoru, svěžími plátky pivoněk a sladkou hruškou okořeněnou růžovým pepřem. Ve smyslném doznění splývají hřejivé dřevité tóny s charismatickým akordem tonky a ambry.

.
. | Zdroj: ORIFLAME CZECH REPUBLIC

Kouzlo přitažlivosti

Při tvorbě Lost in You Him se parfumérka Elise Benat inspirovala rytmem a souzněním dvou milenců a vytvořila mužnou vůni plnou kontrastů, symbolizující energii a smyslnost. Ponořte se do tónů rebarbory, pikantního zázvoru, dominantní hřejivé tonky a elegantního orientálního doznění kouřové ambry a mužného santalového dřeva.

Nakupujte na e-shopu www.oriflame.cz.