Profiskin

Profiskin Zdroj: Profiskin

Profiskin.cz
Profiskin.cz
Profiskin.cz
.
Profiskin.cz
11
Fotogalerie

Nákupní týden za půlku na Profiskin.cz

Váš expert na krásu Profiskin.cz si pro vás v termínu 9. - 15. 9. 2019 připravil týden plný skvělých cen. Udělejte si radost nebo nakupte již teď vánoční dárky za super ceny. Naše značky Glov, ikoo nebo Misslyn jsou tento týden za polovinu.

Pokračování 2 / 10

SPRÁVNÁ FUNKCE LYMFY

Profiskin.cz
Profiskin.cz | Zdroj: Profiskin.cz

Kdo říká, že s celulitidou bojujeme jen před létem a když ukazujeme nohy? Všechny přece chceme být krásné celý rok. Proto Profiskin.cz doporučuje pravidelně používat Masážní rukavici Glov, která pomáhá ke správné funkci lymfy, a tak zabraňuje vzniku celulitidy. V týdnu 9. - 15.9. 2019 akční cena: 147,- Kč.

Pokračování 3 / 10

EKOLOGICKÉ ODLÍČENÍ GLOV

Profiskin.cz
Profiskin.cz | Zdroj: Profiskin.cz

Tuto odličovací rukavici Glov moc dobře všichni známe. Odlíčení i voděodolného make-upu bez použití chemie za pomoci čisté vody, se stalo životním stylem a zároveň trendem v době, kdy se všichni snažíme zanechat na planetě minimální odpadovou stopu. Profiskin.cz proto přináší tuto rukavici za atraktivní cenu: 201,- Kč. Cena platí v termínu 9. - 15.9.2019.

Pokračování 4 / 10

GLOV ČISTÁ PUSINKA

Profiskin.cz
Profiskin.cz | Zdroj: Profiskin.cz

Značka Glov myslí ekologicky nejen v péči o pleť, ale také v péči o dětskou pokožku. Set čistá pusinka obsahuje dvě rukavice. Jejich vlákna působí na nečistoty jako magnet a to za pomocí jen čisté vody. Takže už žádné vlhčené ubrousky, žádné podráždění pokožky a žádný odpad. Pro týden 9. - 15.9.2019 zvýhodněná cena: 120,- Kč.

Pokračování 5 / 10

REGENERACE VLASŮ PO DOVOLENÉ

Profiskin.cz
Profiskin.cz | Zdroj: Profiskin.cz

Termální masky ikoo naleznete na Profiskin.cz ve třech variantách. Růžovou pro barvené vlasy, Zelenou pro přírodní vlasy a Fialovou pro detoxikaci. Masky obsahují výhradně přírodní látky dle korejských receptur. V týdnu 9. - 15.9.2019 na eshopu za cenu: 85,- Kč.

Pokračování 6 / 10

VÁNEK PŘÍRODY VE VLASECH

Profiskin.cz
Profiskin.cz | Zdroj: Profiskin.cz

Německá značka ikoo nabízí plnou péči pro vaše vlasy od šampónů přes kondicionéry až po masky. V týdnu 9. - 15.9.2019 na Profiskin.cz se slevou 50 %.

Pokračování 7 / 10

IKOO CESTOVNÍ KARTÁČE NA VLASY

Profiskin.cz
Profiskin.cz | Zdroj: Profiskin.cz

ikoo myslí i na cestování. Pocket kartáče na vlasy se pohodlně vejdou do kosmetické taštičky. Jejich štětiny jsou sestaveny na základě poznatků čínské medicíny tak, aby masírovaly pokožku a stimulovaly cirkulaci krve, a tím podporovaly zásobování vlasových kořínků živinami. Cena: 270,- Kč. Cena platí v termínu 9. - 15.9.2019.

Pokračování 8 / 10

ČOKOLÁDOVÉ OBOČÍ

.
. | Zdroj: Profiskin.cz

Paletky na obočíMisslyn jsou velice oblíbené u teenegerů a beauty blogerek. Jejich krásný papírový obal se zrcátkem a dokonalá pigmentace z nich dělají Must Have pro všechny, které ví, že obočí je základ dokonalého makeu-pu. Paletky naleznete na Profiskin.cz za cenu: 120,- Kč. Cena platí v termínu 9. - 15.9.2019.

Pokračování 9 / 10

OSLAVTE HALLOWEEN S MISSLYN

Profiskin.cz
Profiskin.cz | Zdroj: Profiskin.cz

Tato nádherná paleta Misslyn přímo vybízí k hravému líčení. Oslavte Halloween s poutavým make-upem ve stylu mexického festivalu mrtvých - Dia De Los Muertos. Paletka se studenými odstíny obsahuje: 12 očních stínů, 2 rozjasňovače, 2 stíny na obočí a 1 tvářenku. Paleta je limitovaná edice za mimořádnou cenu: 193,- Kč. Cena platí v termínu 9. - 15.9.2019

Pokračování 10 / 10

EKOOGICKÉ OBALY MISSLYN

Profiskin.cz
Profiskin.cz | Zdroj: Profiskin.cz

Krásné papírové obaly se zrcátkem, dokonalé pigmenty a trendy barvy. To je hravá kosmetika Misslyn. V týdnu 9. - 15.9.2019 všechny produkty Misslyn se slevou 50 % jen na Profiskin.cz

Doporučujeme

Načíst další články