Nákupní týden za půlku na Profiskin.cz

2. září 2019 • 00:00
 • Váš expert na krásu Profiskin.cz si pro vás v termínu 9. - 15. 9. 2019 připravil týden plný skvělých cen. Udělejte si radost nebo nakupte již teď vánoční dárky za super ceny. Naše značky Glov, ikoo nebo Misslyn jsou tento týden za polovinu.

 • SPRÁVNÁ FUNKCE LYMFY

  Autor: Profiskin.cz

  Kdo říká, že s celulitidou bojujeme jen před létem a když ukazujeme nohy? Všechny přece chceme být krásné celý rok. Proto Profiskin.cz doporučuje pravidelně používat Masážní rukavici Glov, která pomáhá ke správné funkci lymfy, a tak zabraňuje vzniku celulitidy. V týdnu 9. - 15.9. 2019 akční cena: 147,- Kč.

 • EKOLOGICKÉ ODLÍČENÍ GLOV

  Autor: Profiskin.cz

  Tuto odličovací rukavici Glov moc dobře všichni známe. Odlíčení i voděodolného make-upu bez použití chemie za pomoci čisté vody, se stalo životním stylem a zároveň trendem v době, kdy se všichni snažíme zanechat na planetě minimální odpadovou stopu. Profiskin.cz proto přináší tuto rukavici za atraktivní cenu: 201,- Kč. Cena platí v termínu 9. - 15.9.2019.

 • GLOV ČISTÁ PUSINKA

  Autor: Profiskin.cz

  Značka Glov myslí ekologicky nejen v péči o pleť, ale také v péči o dětskou pokožku. Set čistá pusinka obsahuje dvě rukavice. Jejich vlákna působí na nečistoty jako magnet a to za pomocí jen čisté vody. Takže už žádné vlhčené ubrousky, žádné podráždění pokožky a žádný odpad. Pro týden 9. - 15.9.2019 zvýhodněná cena: 120,- Kč. 

 • REGENERACE VLASŮ PO DOVOLENÉ

  Autor: Profiskin.cz

  Termální masky ikoo naleznete na Profiskin.cz ve třech variantách. Růžovou pro barvené vlasy, Zelenou pro přírodní vlasy a Fialovou pro detoxikaci. Masky obsahují výhradně přírodní látky dle korejských receptur. V týdnu 9. - 15.9.2019 na eshopu za cenu: 85,- Kč. 

 • VÁNEK PŘÍRODY VE VLASECH

  Autor: Profiskin.cz

  Německá značka ikoo nabízí plnou péči pro vaše vlasy od šampónů přes kondicionéry až po masky. V týdnu 9. - 15.9.2019 na Profiskin.cz se slevou 50 %. 

 • IKOO CESTOVNÍ KARTÁČE NA VLASY

  Autor: Profiskin.cz

  ikoo myslí i na cestování. Pocket kartáče na vlasy se pohodlně vejdou do kosmetické taštičky. Jejich štětiny jsou sestaveny na základě poznatků čínské medicíny tak, aby masírovaly pokožku a stimulovaly cirkulaci krve, a tím podporovaly zásobování vlasových kořínků živinami. Cena: 270,- Kč. Cena platí v termínu 9. - 15.9.2019. 

 • ČOKOLÁDOVÉ OBOČÍ

   

  Autor: Profiskin.cz

  Paletky na obočíMisslyn jsou velice oblíbené u teenegerů a beauty blogerek. Jejich krásný papírový obal se zrcátkem a dokonalá pigmentace z nich dělají Must Have pro všechny, které ví, že obočí je základ dokonalého makeu-pu. Paletky naleznete na Profiskin.cz za cenu: 120,- Kč. Cena platí v termínu 9. - 15.9.2019.

 • OSLAVTE HALLOWEEN S MISSLYN

  Autor: Profiskin.cz

  Tato nádherná paleta Misslyn přímo vybízí k hravému líčení. Oslavte Halloween s poutavým make-upem ve stylu mexického festivalu mrtvých - Dia De Los Muertos. Paletka se studenými odstíny obsahuje: 12 očních stínů, 2 rozjasňovače, 2 stíny na obočí a 1 tvářenku. Paleta je limitovaná edice za mimořádnou cenu: 193,- Kč. Cena platí v termínu 9. - 15.9.2019 

 • EKOOGICKÉ OBALY MISSLYN

  Autor: Profiskin.cz

  Krásné papírové obaly se zrcátkem, dokonalé pigmenty a trendy barvy. To je hravá kosmetika MisslynV týdnu 9. - 15.9.2019 všechny produkty Misslyn se slevou 50 % jen na Profiskin.cz

Autor: Prezentace klienta
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy