Jak pečuje o pleť Reese Witherspoon? Každý den opakuje tři stejné kroky!

Herečka Reese Witherspoon se na svém Instagramu podělila s fanoušky o přesný postup, jak každý den pečuje o svou pleť, a jaké konkrétní produkty k tomu používá. Možná právě díky tomuto rituálu má tak perfektní a mladistvou pleť. 

Zajímá vás, jak se slavná herečka stará po čtyřicítce o svou pleť? Možná vás překvapí, že její každodenní péče je poměrně rychlá, jednoduchá a spočívá jen ve třech krocích.

1. Čištění

Jako první používá Reese svůj oblíbený čisticí olej značky Elizabeth Arden, na který nedá dopustit. Jednoduše ho nanese na vatové tamponky a odstraní veškerý make-up a nečistoty. Podle herečky je to naprosto perfektní produkt, který vás snadno a rychle zbaví líčidel a zároveň hydratuje a zvláčňuje pokožku. Obsahuje totiž přírodní oleje, jako jsou například olivový nebo meruňkový.

2. Masáž

Masírování obličeje pomocí válečku je krok, který nejspíš většina z nás v péči o pleť vynechává. Reese na něj ale nedá dopustit a každý večer (někdy i ráno) si po důkladném odlíčení dopřeje pětiminutovou masáž. Díky pravidelné masáži se pokožka prokrví a zbavíte se také váčků pod očima i tmavých kruhů.

3. Peeling

Po krátké masáži si Reese opláchne obličej teplou vodou a přechází ke třetímu a poslednímu kroku. Tím je domácí peeling s aktivními složkami, který šetrně zbavuje pleť odumřelých buněk a zároveň funguje jako vyživující a hydratační sérum.