Co si letos rozbalíte? Naznačte Ježíškovi!

Zatím se snažíme nevnímat, že za dva měsíce už bude po Vánocích. Uděláte si letos „strýčka“ nebo pořizování dárků necháte na poslední chvíli? Jaké jsou letošní kosmetické hity, které by pod vánočním stromkem neměly chybět?

Sněžná řasa, magnolie, mech?

Zmíněné aktivní látky jsou letošním hitem a kosmetické firmy se předhánějí, kdo je bude mít ve svých přípravcích dříve. Nejvíce práce udělají v pleťových sérech, která se nanáší na vyčištěnou pleť. Až následně se nanáší denní nebo noční krém.

Sněžná řasa lehce zesvětluje pigmentové skvrny, ale hlavně zesiluje kožní bariéru. Kůže je již po 14 dnech lépe hydratovaná a hladší po 28 dnech používání. Velmi dobře také stimuluje „Klotho“ tzv. gen dlouhověkosti

Mech omlazuje a chrání pleť proti klimatickým změnám a posiluje kožní bariéru. Navíc zabraňuje ztrátě vody a zlepšuje hydrataci. Již ve dvou týdnech se zlepší bariérová funkce pokožky a po měsíci se zjemní vrásky.

Extrakt z kůry magnólie dokonale chrání pleť proti zánětu a redukuje začervenání. Neutralizuje faktory stárnutí, zmenšuje vrásky kolem očí a zlepšuje hydrataci pleti.

Denní sérum s magnólií a mechem - 236 Kč,	Noční sérum se sněnou řasou – 236 Kč

Chcete mít vše pohromadě a ještě něco extra?

Aby bylo vidět, že jste si dali záležet s výběrem toho pravého dárku a nepřidali jej ledabyle při kroužení v supermarketu?

Hloubková regenerace a intenzivní výživa pleti ocení každá žena, která o sebe ráda dbá.

Kmenové buňky z argánie zajistí zpevnění, hydrataci a výraznou redukci vrásek. Při pravidelném používání redukují vrásky až o 26%

Koenzym Q10 chrání pleť a zlepšuje využití energie v buňkách, zajišťuje regeneraci a elasticitu pleti.

Dárková kazeta - Výživa pleti – 390 Kč