Jana

Jana Zdroj: YES VISAGE

Co dělat, když kila navíc vzdorují?

Léto je za námi, a tak můžeme bilancovat. Byly jsme se svým tělem v plavkách spokojené anebo by nebylo od věci pár kilo nechat zmizet? Sport a správný životní styl jsou samozřejmě pro dokonalé křivky to nejlepší, ale vzdorují-li některé partie všemožným snahám, víme jak na ně.

Jana, Zdena, Lenka a Henrieta jsou čtyři zástupkyně statečných žen různých věkových kategorií, které se nebály do boje se svými nedostatky naplno pustit, jak vlastními silami, tak s pomocí odborníků. Ve chvíli, kdy selhávala dieta i cvičení, pomohla nejmodernější laserová liposukce a o zkušenosti s ní se s námi podělily.

Jana
Jana | Zdroj: YES VISAGE

„Břicho je po dětech taková moje kritická partie i po všech možných pokusech o zlepšení. Cvičila jsem, občas chodila běhat a všechny ostatní partie byly v pohodě, ale břicha a boků jsem se prostě nemohla zbavit,“ říká jednačtyřicetiletá Jana, která je maximálně spokojená s nejnovější laserovou liposukcí, kterou podstoupila na Klinice YES VISAGE. „Liposukce ještě předčila moje očekávání. Nepředpokládala jsem, že je to možné, ale mám břicho skoro vyrýsované, což je pro mě úplně nejvíc,“ svěřuje se Jana se svým šťastným koncem v boji s pár kilogramy navíc.

Zdena
Zdena | Zdroj: YES VISAGE

Jednapadesátiletá Zdena se oproti svým obvyklým vrstevnicím liší, pravidelně cvičí a věnuje se zdravému životnímu stylu, nicméně se střední partií těla stále nebyla spokojená. „Ani přes všechny snahy se mi nedařilo zhubnout v oblasti břicha a boků. Proto jsem se rozhodla pro laserovou liposukci SlimLipo. Samotný zákrok vůbec nebolel, ale nejlepší bylo, že si toho všimli všichni přátelé, kteří mě dlouho neviděli, i kamarádky z fitka. Ze zákroku si odnáším nejen ploché bříško, ale i zvýšené sebevědomí a skvělou náladu,“ říká pyšně sympatická blondýnka, kterou skvělý výsledek motivoval k setrvání u dobrých návyků.

Lenka
Lenka | Zdroj: YES VISAGE

Sportovkyně Lenka, které bylo v době zákroku dvacet osm let, pro změnu řešila tukové bochánky na stehnech, se kterými si neporadili trenéři ani lékaři. „Zkusila jsem rolletiky, lymfatické masáže – vůbec nic nepomohlo. Změny po liposukci si užívám moc. Když se mě někdo zeptá, tak se tím vůbec netajím. Nestydím se za to, jsem naopak velmi hrdá, že jsem na zákroku byla.“ Lenka si navíc užívá nečekaný bonus: „Z mých velkých stehen se stala krásná a přirozená prsa. Ten tuk odsátý ze stehen byl totiž potom použitý na zvětšení prsou. I tady s touto úpravou jsem velmi spokojená. A přála jsem si ji velmi dlouho.“

Henrieta
Henrieta | Zdroj: YES VISAGE

Další spokojenou klientkou Kliniky YES VISAGE je čtyřicetiletá Henrieta, jíž po porodech zůstalo povolené břicho, povislá kůže a především rozestoupené břišní svaly. Absolvovala proto nejen liposukci, ale i abdominoplastiku – a je nadšená! „V tento zázrak jsem už ani nedoufala. Vím, že mě má přítel rád takovou, jaká jsem. Ale jde o můj vlastní pocit. Nemuset se stydět mezi jeho mladšími přáteli nebo nahá při intimních chvílích dělá mnoho. Stejně tak si mohu opět dovolit na koupališti dvoudílné plavky a po letech jsem oblékla dokonce i šaty. Zase se cítím jako ženská,“ nadšeně komentuje své znovunalezené sebevědomí Henrieta.

Emília
Emília | Zdroj: YES VISAGE

„Laserová liposukce SlimLipo je skutečně v současnosti hit mezi liposukcemi. Oproti všem ostatním formám liposukce klienti nejvíce oceňují její minimální invazivnost a rychlost. Obrovským plusem je pak i působení samotného laseru na pokožku, která se zpevní a přilne zpět bez vzniku kožních převisů,“ vysvětlil nám specialista Kliniky Yes Visage na liposukce, MUDr. Tomáš Paduch. Málokdo také ví, že touto liposukcí lze kromě klasických partií jako bříško, boky, zadek či stehna řešit například také povislé paže nebo podbradek a dvojitou bradu.

Video placeholde

Pokud i Vás trápí nějaké kilo navíc, obraťte se na odborníky na laserovou liposukci SlimLipo z Kliniky YES VISAGE s více jak 30 000 spokojenými klienty ročně, jež je největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie v Česku a na Slovensku s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.

www.yesvisage.cz