4 důvody, proč brát celulitidu a strie s nadhledem

Objeví se v okamžiku, kdy se změní naše tělesné proporce. Jakmile se jednou ukážou, jsou zpravidla oddané natolik, že se nás nechtějí vzdát. Celulitida i strie patří k našim životům a možná vás překvapí, že to s nimi nemusí být tak zlé. Proč je vnímat trochu jinak?

Ukazují pravou přirozenost

Většina žen vnímá den, kdy objeví pomerančovou kůži na stehně či zadečku, skoro jako černý pátek. K zoufalství ovšem není žádný důvod. Dokonalost je jen vysněný ideál vytvořený prvoplánovými kráskami. Snažíme se být jako ony a přitom nevědomky ztrácíme svůj osobitý půvab. Mít celulitidu a strie je znamením, že jsme z masa a kostí. Že jsme to prostě my. Obyčejné, přesto v každém detailu výjimečné.

Celulitida si nevybírá. Trpí jí většina žen

Odkazují na řadu krásných okamžiků

Za každou jizvičkou nebo ďolíčkem se skrývá nějaký příběh. Připomínají nám pubertu, která nás připravila na dospělý život i založení rodiny. Vracejí nás do období těhotenství, kdy jsme pod srdcem nosily své miminko. Celulitida i strie mají v životě svůj význam. Přestože je občas vnímáme jako protivníka, jsou odrazem toho, jak je naše tělo jedinečné. Jak úžasně se dokáže v několika situacích přizpůsobit. Nezazlívejte jim, že se objevily a nenechte si jimi vzít své sebevědomí. Jsou součástí vaší životní cesty a také důkazem ženskosti.

Milujte svoji kůži takovou, jaká je!

Jsou důvodem k rozmazlování

Kdy jindy se začneme rozmazlovat, než v okamžiku, kdy nás trápí nějaký nedostatek. Celulitida i strie jsou zkrátka dobrou inspirací, jak si najít na sebe čas a dopřát si luxusní péči v tom pravém slova smyslu. Jakmile se o sebe začneme starat, odměníme se radostí a znovu navýšíme své sebevědomí. Není tajemstvím, že hýčkané ženy jsou odpočaté, dobře naladěné, usměvavé a přesně takovou ženu chce vedle sebe mít každý muž.

TIP: Pro regeneraci a remodelaci pokožky je jako přímo stvořená dámská kosmetika značky Onclé, která si hravě poradí s redukcí jizev i celulitidy. Prémiová řada obsahuje vysoký podíl vzácných přírodních olejů i extraktu z přírodních kmenových buněk, které pokožku ošetřují, zpevňují, hydratují a obnovují její přirozenou strukturu.

Kosmetika Onclé redukuje jizvy i ceulitidu

Motivují k lepšímu stylu života

Zdravě jíst, pít dostatečné množství tekutin, dobře spát a nezapomínat na pohyb. Přesně tak bychom měly nastavit životní styl v okamžiku, kdy spatříme první náznaky celulitidy a strií. Ostatně takové rozhodnutí s sebou nese spoustu úžasných výhod. Přehodnotíme svůj dosavadní život, posílíme celkové zdraví a budeme se po všech stránkách cítit lépe. A to za to stojí!

HTML box 40139