Melitrade

Melitrade Zdroj: Melitrade

Melitrade
.
Melitrade
4
Fotogalerie

4 důvody, proč brát celulitidu a strie s nadhledem

Objeví se v okamžiku, kdy se změní naše tělesné proporce. Jakmile se jednou ukážou, jsou zpravidla oddané natolik, že se nás nechtějí vzdát. Celulitida i strie patří k našim životům a možná vás překvapí, že to s nimi nemusí být tak zlé. Proč je vnímat trochu jinak?

Ukazují pravou přirozenost

Většina žen vnímá den, kdy objeví pomerančovou kůži na stehně či zadečku, skoro jako černý pátek. K zoufalství ovšem není žádný důvod. Dokonalost je jen vysněný ideál vytvořený prvoplánovými kráskami. Snažíme se být jako ony a přitom nevědomky ztrácíme svůj osobitý půvab. Mít celulitidu a strie je znamením, že jsme z masa a kostí. Že jsme to prostě my. Obyčejné, přesto v každém detailu výjimečné.

Melitrade
Melitrade | Zdroj: Melitrade

Odkazují na řadu krásných okamžiků

Za každou jizvičkou nebo ďolíčkem se skrývá nějaký příběh. Připomínají nám pubertu, která nás připravila na dospělý život i založení rodiny. Vracejí nás do období těhotenství, kdy jsme pod srdcem nosily své miminko. Celulitida i strie mají v životě svůj význam. Přestože je občas vnímáme jako protivníka, jsou odrazem toho, jak je naše tělo jedinečné. Jak úžasně se dokáže v několika situacích přizpůsobit. Nezazlívejte jim, že se objevily a nenechte si jimi vzít své sebevědomí. Jsou součástí vaší životní cesty a také důkazem ženskosti.

Melitrade
Melitrade | Zdroj: Melitrade

Jsou důvodem k rozmazlování

Kdy jindy se začneme rozmazlovat, než v okamžiku, kdy nás trápí nějaký nedostatek. Celulitida i strie jsou zkrátka dobrou inspirací, jak si najít na sebe čas a dopřát si luxusní péči v tom pravém slova smyslu. Jakmile se o sebe začneme starat, odměníme se radostí a znovu navýšíme své sebevědomí. Není tajemstvím, že hýčkané ženy jsou odpočaté, dobře naladěné, usměvavé a přesně takovou ženu chce vedle sebe mít každý muž.

TIP: Pro regeneraci a remodelaci pokožky je jako přímo stvořená dámská kosmetika značky Onclé, která si hravě poradí s redukcí jizev i celulitidy. Prémiová řada obsahuje vysoký podíl vzácných přírodních olejů i extraktu z přírodních kmenových buněk, které pokožku ošetřují, zpevňují, hydratují a obnovují její přirozenou strukturu.

Melitrade
Melitrade | Zdroj: Melitrade

Motivují k lepšímu stylu života

Zdravě jíst, pít dostatečné množství tekutin, dobře spát a nezapomínat na pohyb. Přesně tak bychom měly nastavit životní styl v okamžiku, kdy spatříme první náznaky celulitidy a strií. Ostatně takové rozhodnutí s sebou nese spoustu úžasných výhod. Přehodnotíme svůj dosavadní život, posílíme celkové zdraví a budeme se po všech stránkách cítit lépe. A to za to stojí!

Doporučujeme

Načíst další články