Jediný módní doplněk, za který budete v létě opravdu vděčná

26. července 2017
Melania Trump • Foto: Pinterest.com

Kšiltovka, pantoflíčky, vzdušné šaty... to všechno je super, když udeří horka, ale někdy to zkrátka nestačí. Celebrity a módní blogerky, které chtějí mít jistotu, že se jim nerozteče make-up a nerozpadne účes, proto sahají po doplňku, který nám evokuje spíše historické kostýmy než současnost – elegantním vějíři. 

Mimochodem, zajímavou odpověď na otázku, proč se některé z nás tolik potí v obličeji, jakmile teploty šplhají k třicítce, nabízí Wikipedie. Pod heslem vějíř se zde píše: „Vrstva vzduchu bezprostředně přiléhající k tváři se otepluje a přitom zpomaluje další ztrátu tepla. Jestliže se vzduch nehýbe, vrstva prohřátého vzduchu při tváři jde zvolna vzhůru.“

Módní blogerky si oblíbily značku Fern FansMódní blogerky si oblíbily značku Fern FansAutor: Instagram @fernfans

Vějíř přitom dokáže efektivně rozvířit vzduch, který začne tuto teplou vrstvu rychle ochlazovat. Možná vám to připadá jako zbytečnost, ale na schůzce v restauraci, kde mají potíže s klimatizací, na hudebním festivalu ve frontě na drink anebo třeba na svatbě při čekání mezi obřadem a hostinou tento doplněk určitě oceníte.

Kuráž vám mohou dodat i celebrity, které si vějíř braly jako pojistku na červencový pařížský haute couture fashion week. Na dovolenou si ho (bezesporu i jako instagramovou rekvizitu) berou módní blogerky, které si oblíbily značku Fern Fans. A vějíř do své kolekce Fenty x Puma zařadila i Rihanna (prodává ho Louisaviaroma.com).

Rihanna zařadila krajkový vějíř do své kolekce Fenty x PumaRihanna zařadila krajkový vějíř do své kolekce Fenty x PumaAutor: Pinterest.com

Klidně se ale můžete spokojit s úlovkem, který si přivezete jako suvenýr z dovolené od moře. A design? Krajkou, dřevem nebo květinovou ilustrací nic nezkazíte. Inspirujte se v galerii.

Celebrity a blogerky se jistí vějířem.

Fotogalerie

9 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy