Jak nosit proužkované tričko v zimě? Budete chic

7. února 2017
 • Jak nosit proužkované tričko v zimě? Budete chic

  Proužkované tričko námořnicého stylu by nemělo chybět v šatníku žádné z nás. Jedná se totiž o univerzální chic kousek, který nikdy nezklame a je trochu víc než bílé tričko. V létě ho nosíme jen tak nebo se sakem, ale vzdát se ho nemusíme ani v zimě. VIP kousek všech Francouzek.

  Modrobílé proužky přinášejí chuť léta. Marina look vyznávala už Coco Chanel, v šatníku ho měl malíř Pablo Picasso, mim Marcel Marceau i návrhář Jean Paul Gaultier. My se ho vzdát nemusíme ani v zimě. Přináší do našeho šatníku pohodu, šarm a eleganci, záleží, v jaké kombinaci ho zvolíte.

 • Dvakrát dlouhé rukávy

  Když je velká zima, nosí se s dlouhým rukávem. Což je ideální pro kombinaci se svetry a vestičkami. Nechte rukávy zkrátka vykukovat. Kombinujte s bílou, krémovou, ale nemusíte se bát sahnout ani po červené.

  Nechte proužky vykouknoutNechte proužky vykouknoutAutor: Pinterest.com/ street style

 •  S kontrastní šálou

  Zde platí pravidlo, že se protiklady přitahují. Navzájem se podtrhnou a dohromady vypadají dokonale. Věřte, že si nebude chtít šálu sundat ani v kanceláři. Chic tečku uděláte s nedbalým drdolem.

  S kontrastní šálou je skvělou kombinacíS kontrastní šálou je skvělou kombinacíAutor: Pinterest.com/ street style

 • Moc dlouhé svetry

  Nechte rozepnuté, nebo jen ledabyle přepásejte a ukažte co nejvíce proužků. Ideální jsou ponča a dlouhé kardigany, které jsou na zimu nutnost. Jinak zmrznete.

  S kardiganem nešlápnete vedleS kardiganem nešlápnete vedleAutor: Pinterest.com/ street style

 • V zimě k sukni. Proč ne?

  Pod teplým kabátem nechte ukrývat chic kombinaci proužkovaného trička se sukní. Komu je zima, ať zvolí sukni ke kolenům či pod, vy co jste otužilejší, můžete i mini. Stačí jednobarevná sukně bez vzorů a máme tu krásný pár.

  Jednobarevná sukně stačíJednobarevná sukně stačíAutor: Pinterest.com/ street style

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy