Jak být na fotkách krásná? Dodržujte tyto tři rady vizážistů

Jak to, že vaše kamarádka vypadá na všech fotkách, co postuje, jako ze žurnálu? Za to vy, když nepoužijete filtr, tak to za nic nestojí? My víme, proč to je, a také, jak tomu udělat přítrž! Není v tom žádná věda. Vizážisté vám prozradí své triky! 

Ano, záleží na oblečení a kde se fotíte, ale dominantní úlohu hraje většinou váš obličej. Takže i správné líčení. Dodržujte tato tři pravidla a žádné focení vás nezaskočí. Požádali jsme o radu předního vizážistu značky Dermacol Tomáše Vidu.

Pleť jako panenka

Přepudrovat lesklá místa před každým záběrem není vždy možné, proto jsou výběr a aplikace make-upu základem úspěchu. Ideální je použít nejdřív tzv. primer, který zvýší odolnost líčení během dne. Praktickým řešením je dvoufázový make-up s obsahem podkladové báze. Jeho použitím v jednom kroku vyhladíte jemné vrásky, zamaskujete póry a pleť získá příjemný matný finiš. Nezapomeňte na překrytí nedokonalostí a kruhů pod očima pomocí korektoru. Na závěr líčení zafixujte sypkým transparentním pudrem. Aby pleť na fotkách působila plastičtěji, použijte bronzer, který naneste pod lícní kosti. Hranu nosu a srdíčko nad rty zvýrazněte rozjasňovačem.

Bude se hodit:

Korekce nedostatků je pro krásné fotky zvlášť důležitá. Když si chcete dát záležet, použijte paletku korektorů s více odstíny. Zelený barevně neutralizuje začervenání a rozšířené cévky v okolí nosu a na tvářích. Žlutý překrývá modřiny, žilky a jiné nedostatky fialově-modré barvy. Béžový barevně sjednocuje a účinně překrývá pigmentové skvrny a jizvičky.