Inspirace z ulic Paříže: Dlouhé šaty ve žhavých barvách podzimu

Také jste letos v létě pověsila mini sukně na hřebík a zamilovala se do šatů, které délkou dosahují minimálně deset centimetrů pod kolena anebo rovnou ke kotníkům? Pak pro vás máme další tipy na nákupy a inspiraci, jak je nosit. Tentokrát z ulic Paříže, kde se to během konání zářijového fashion weeku nápadně hemžilo dlouhými šaty v sytých barvách. 

Na téma, proč jsou midi nebo dlouhé šaty "must have" každého ženského šatníku, jsme napsaly již několik článků. Oblíbily si je Francouzky i Skandinávky, které patří k nejlépe oblékaným ženám světa. Působí nesmírně elegantně a přitom jsou pohodlné, dají se nosit od rána do večera i od jara do zimy, kdy si pod ně můžete vzít vysoké kozačky nebo džíny.

Je zábava je vrstvit, ale mohou být i samy o sobě výrazným kouskem. Obzvlášť pokud vsadíte na některou z následujících barev, které ovládly i street style v Paříži – nejvíc vynikaly samozřejmě barvy sezony červená a medově žlutá, v závěsu s růžovou nebo modrou. My jsme se nadto zamilovaly do podzimního odstínu hnědé "autumn maple", který nyní zaplavuje obchody.

Podívejte se do fotogalerie, kde najdete ty nej kousky z obchodů.