ELNINO.CZ

ELNINO.CZ Zdroj: ELNINO.CZ

ELNINO.CZ
Existuje krásná závislost?
3
Fotogalerie

Existuje krásná závislost? Ano a budete si ji hýčkat!

Ať už jsme my ženy ranními ptáčky nebo sovami, asi každá z nás ráno provádí nějaký rituál. Nedáte dopustit na šálek voňavé kávy a křupavý toast, nebo si raději zlepšíte náladu jemným make-upem? Ranní ptáčata stíhají většinou oboje a ještě si vytvoří účes a zvládnou vyladit svůj outfit. Sovy to mají o něco složitější, ale ranní rituál i v jejich případě nemůže být nikdy kompletní bez oblíbené vůně. 

Vůní je na trhu nepřeberné množství, my Vám ale představíme výjimečné delikatesy ze světa vůní - parfémované oleje. Získaly si během posledních let velkou oblibu a to zejména díky své dlouhé výdrži, absenci alkoholu, který může majitele citlivé pokožky dráždit – no a nakonec jde i o vůně samotné. Ty od italské značky Frais Monde jsou prostě dokonalé – vybere si opravdu každá žena, ať už zbožňuje sexy ambrové vůně, nebo nevinné obláčky plné bílého mošusu a jarních kvítků. Přes 50 druhů těchto vůní v České republice distribuuje známá parfumerie Elnino.cz.

ELNINO.CZ
ELNINO.CZ | Zdroj: ELNINO.CZ

Parfémovaný olej se aplikuje jinak, než jsme zvyklé u toaletní vody – stačí totiž nanést jen pár kapek na zápěstí, dekolt, krk a je možné i lehce provonět vlasy. Výhodou olejíčku je, že má tzv. suchou konzistenci – takže na pleti nezůstane nepříjemná mastnota. Neobsahuje PEG, parabeny ani nikl, což je velké plus zejména pro alergiky.

Na konec této únavné zimy Vám doporučujeme energizující vůně – svěží vůni třešňových květů Cherry Blossom, jiskřivou a elegantní konvalinku Lily of the Valley a úchvatnou optimistickou vůní Bergamot, která vyžene jakýkoliv zimní splín.

ELNINO.CZ
ELNINO.CZ | Zdroj: ELNINO.CZ

Parfémované oleje jsou úžasným společníkem na každý den – nosit je můžete i v kabelce – miniaturní lahvička se do ní vejde bez problému. Olejíček Vám bude dělat společnost po několik měsíců, jedno balení Vám vydrží opravdu velmi dlouho.

Tak jakou vůni objevíte pro sebe? Ale pozor - jsou neuvěřitelně návykové!

Parfémované oleje Frais Monde koupíte v parfumerii www.parfemy-elnino.cz

Více o parfémovaných olejích najdete na www.fraismonde.cz