Dnes nosím... prsa. Co říkáte na trend, který dobývá Instagram?

Je to trend, kterému razí cestu Kendall Jenner i Monika Koblížková. Obyčejné bílé tričko a na něm minimalistický potisk ňader. Oblékla byste si ho také?

Vypadá to, že po éře "velkých zadků" móda opět obrací pozornost k jiným ženským přednostem. Šaty a halenky znovu ovládly hluboké výstřihy klidně až k pasu (už to není vulgární, ale po francouzku chic), letošní trička si pro změnu pohrávají s motivem ovoce jako jsou broskve, jahody nebo třešničky přesně na místech, kde pod látkou nacházejí prsa.

Ale proč využívat metaforu ovoce nebo třeba květin, když to jde i přímočaře. To si nejspíš řekla britská módní značka Never Fully Dress, která přišla na trh právě s motivem jednoduše nakreslených ňader – a měla to štěstí, že právě její tričko si na sebe v dubnu oblékla topmodelka Kendall Jenner.

Kendall Jenner si svoje tričko zkrátila na trendy "cropped" verzi

Další blogerky a módní influencerky na sebe nenechaly dlouho čekat. Nedávno se "svými ňadry" pochlubila třeba i přítelkyně Leoše Mareše Monika Koblížková.

Trendu prsou na tričku neodolala ani Monika Koblížková

Tričko od Never Fully Dressed koupíte na e-shopu značky za 29 liber, k mání je verze s šedou mikinou za za 45 liber. Sympatické je, že každých 5 liber z prodeje těchto kousků putuje různým charitativním organizacím.

Nově je k mání i mikina

Další varianty tohoto motivu najdete na Etsy. Anebo si takové tričko můžete jednoduše vyrobit – vyšít dva oblouky a dvě malá kolečka snad zvládne každá z nás.

Do It Yourself verze

Nejste si jistá, jestli byste v tomto triku dokázala vyjít na ulici? Podívejte se do galerie, jak to může vypadat cool.