Díky 2 hodinám mám dole 5 cm a 7 kg váhy

Také to znáte? Víte, že na kila dolů pohybem, ale realita všedních dní vám bohužel nejde naproti. Navíc s přibývajícím věkem je boj s tukem složitější čím dál víc. Existuje způsob, jak tělu pomoci.

Faktorů, které stojí v cestě za štíhlejší postavou proti nám, je někdy až příliš. Ale i tak to nechceme vzdát. Estetická medicína je často pomocník, který může být tím správným impulsem k cestě za hubenější postavou.

„O šetrné laserové liposukci SlimLipo jsem se dozvěděla od kamarádky. Když jsem ji viděla, tak jsem se sama zasnila. Tak byl výsledek nádherný. Vejít se do starých džín by byl sen, ale po čtyřicítce se mi to už nedařilo, proto jsem se rozhodla, po vzoru kamarádky, obrátit se svými problémovými partiemi na odborníka také,“ popsala svoji motivaci navštívit specialisty na tvarování postavy na Klinice Yes Visage paní Juliana (41) z Orlové.

„Nahromaděný tuk v oblasti břicha, boků a zad je nejčastější problematickou partií žen. Často tyto partie odolávají i snahám o cvičení. Pro paní Julianu jsem skutečně zvolil laserovou liposukci SlimLipo, která je nejmodernější a nejšetrnější liposukce současné estetické medicíny,“ vysvětluje MUDr. Issam Ala Awa.

Laserová liposukce SlimLipo je maximálně šetrná, neboť minimalizuje tvorbu modřin a otoků, je bezbolestná a nevyžaduje dlouhé zotavování. Při zákroku u jednotlivých partií nevyžaduje ani celkovou anestezii a prakticky již druhý den se lze vrátit zpět do běžného života. Při celkové anestezii lze provést i více partií najednou a klient zůstává na klinice pouze do druhého dne, ale i pak se lze vrátit ihned do běžného života. U této liposukce tak není potřeba žádných extra dovolených v zaměstnání, což je jistě velkou výhodou.

Ale to není vše. Toto hubnutí je rychlé, komfortní, a navíc s dvojím efektem. Jednak tuky mizí a zároveň laser vypíná a zpevňuje pokožku, která po zákroku snadno přilne zpět k tělu, takže nevznikají kožní převisy či nerovnosti. To potvrzuje i sám doktor Al Awa: „Ano, laser je to, co činí tuto liposukci výjimečnou a řadí ji mezi nejpopulárnější zákroky současnosti. Navíc díky přesnosti laseru lze kromě klasických partií jako bříško, boky, zadek či stehna řešit například i malé partie jako povislé paže, kolena nebo podbradek a dvojitou bradu.” Více o laserové liposukci SlimLipo na www.yesvisage.cz/slimlipo.

„Prošla jsem celkem velkou změnou, díky panu doktorovi mám v pase přes 5 cm dole a 7 kg váhy. Tak jsem od radosti změnila image celkově a s tím špíčkem shodila i vlasy. Úplně nový člověk. A hodlám si to udržet,“ vyjádřila radost Juliana.

„Musím říct, liposukce SlimLipo je naprosto bezbolestná. I když, jak s oblibou říkám, reklamy snesou všechno, tak tady to byla pravda. Podstoupila jsem liposukci podbřišku, pasu a boků ve čtvrtek odpoledne a opravdu v pondělí jsem šla do práce. Samozřejmě to bylo citlivější, ale opravdu žádná modřina, žádné jizvy, nebyla jsem nijak omezená. Hned v pondělí jsem se musela kolegyním svléknout a ukázat se,“ popsala pocity po výkonu spokojená Juliana.

Celý příběh Juliany můžete zhlédnout také ve videu výše v tomto článku.

TIP pro vás:

Nejvíce úspěšně provedených zákroků laserové liposukce SlimLipo je každý rok provedeno právě na pobočkách Kliniky Yes Visage v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Liposukci zde podstoupilo i mnoho známých osobností, z těch, co ji přiznali, to jsou například Alice Bendová, Michal David, či Kamila Nývltová, ale mezi klienty kliniky patří i Simona Krainová, Lucie Bílá, Marta Jandová nebo třeba Zdena Studénková.

Klinika nabízí pro všechny nezávaznou konzultaci zdarma a možnost splátek bez navýšení již od 500 Kč. Více na www.yesvisage.cz.