Casual styl Ivanky Trump: Bez podpatků, klasicky a i v šatech

Ano, je to žena mnoha rolí. Maminka tří dětí, byznysmenka, nyní dcera prezidenta, žena, která je neustále vidět a paparazzi číhají na každém rohu. Ale i ona má svůj casual styl. Méně formální, pohodlnější, bez dlouhých večerník šatů. Žena, která ví, co jí sluší.

Jak sama v mnoha rozhovorech uvedla, co se týče jejího oblečení, často potřebuje něco, co je vhodné do zasedačky, na roli maminky i na večer a k tomu se cítit žensky.

Neznám moc pracujících žen, které pádí domů, jen aby se převlékly z kostýmku kvůli skleničce s kamarádkami.

Filozofie jejího osobního stylu vychází z přesvědčení, že by měla žena vypadat co nejlépe, ale ne vyparáděně. Důležité je si upravený vzhled udržet, i když toho máte během dne hodně. Proto velmi často nosí kvalitně ušité šaty s rukávy, které se nikdy nepomačkají a jsou vždycky chic. K nim pak volí výrazné doplňky, třeba kabelku či boty na podpatku. Její styl oblékání je sice konzervativní, ale svou osobnost do něj promítá právě prostřednictvím doplňků. Mnoho žen to dělá stejně.

A boty? Jehly nebo tenisky?

Abych pravdu řekla, botník mám plný nevhodných botiček, které nenosím, protože jsou nepohodlné, a já se nehodlám mezi přebíháním na schůzky belhat. Není nic horšího, než když vstoupíte do místnosti a je hned vidět, že vám nesedí boty. Pro mne je to základ. Už se mi mnohokrát stalo, že jsem obcházela staveniště na jehlách. A když už k tomu dojde, měla byste to zvládnout, aniž by se to změnilo v drama, " svěřuje se Ivanka pro Marie Claire.