5 tipů, jak okořenit svůj běžný pracovní outfit

Taky se vám stává, že po ránu nevíte, co na sebe a dlouhé minuty civíte do otevřené skříně? Tohle dobře znají hlavně dámy, které pracují v kancelářích - zejména v korporátní sféře je dress code velmi striktní a možností není tolik. Máme pro vás pár tipů, díky kterým dodáte vašemu pracovnímu outfitu šmrnc a hravost.

1. Pásek

Pásek máme ve skříni každá a velmi jednoduše s ním dokážeme oživit celý look. Vyzkoušejte několik netradičních způsobů zauzlování pásku. Přepásejte jím šaty, v chladných ránech ho můžete převázat přes šátek, svetr nebo sako a vytvořit ledabylý uzel.

2. Kožená bunda

Pokud jste doteď nosily „křivák“ jen ve volném čase, tak si ho při odchodu do práce zkuste obléknout místo saka nebo kabátku. Když ho dáte dohromady se sukní, šaty nebo pánskými kalhotami, vznikne velmi zajímavá kombinace plná elegance a ležérnosti zároveň.

3. Šátek

Šátek je skvělý doplněk! Místo na krk si ho uvažte na ruku. Vynikne, když ho zkombinujete s hodinkami.

4. Zajímavý kostým

Pokud si plánujete koupit nové kousky do svého business šatníku, doporučujeme kalhotový kostým. Zkuste ale sáhnout po jiné barvě, než je černá nebo tmavě modrá. V barevném, případně ve vzorovaném kostýmu v davu vyniknete a budete působit velmi elegantně a zároveň stylově.

5. Náhrdelník

Výrazné náhrdelníky jsou již delší dobu v kurzu a je to MUST HAVE kousek hlavně v letních měsících. Je úplně jedno, jestli máte dřevěný, kovový, s korálky, perlový nebo jakýkoliv jiný. Báječná je kombinace s obyčejnou bílou košilí nebo s LBD – little black dress.

Článek připravil časopis OK! magazine.